You need to enable JavaScript in order to use the AI chatbot tool powered by ChatBot ՆԱԽԱՈՐԱԿԱՎՈՐՄԱՆ ՀԱՅՏԵՐԻ ՆԵՐԿԱՅԱՑՄԱՆ ՀՐԱՎԵՐ (AD-03) - Նորություններ | Ամերիաբանկ
ԱՄԵՐԻԱԲԱՆԿ ՓԲԸ-ն Կարգավորված Մալուխային Համակարգերի(ԿՄՀ)  կառուցող մասնագիտացված կազմակերպություններին հրավիրում է նախաորակավորման բանկի ԿՄՀ կառուցման (նախագծում, կառուցում, սերտիֆիկացում, նյութերի մատակարարում ) գործընթացներում ներգրավելու համար:
• Կապի բնագավառում շինարարության իրականացման ՀՀ Քաղաքաշինության Նախարարության լիցենզիայի առկայություն
• Կանոնադրություն (պատճենը)
• Պետ. Ռեգիստրի վկայական (պատճենը):
• Ոչ պակաս, քան 500 ցանցային կետից բաղկացած ԿՄՀ կառուցման բարեհաջող իրականացված առնվազն 3 նմանատիպ նախագիծ վերջին 3 տարվա ընթացքում (անհրաժեշտ է ներկայացնել պայմանագրերի պատճեները), այդ թվում բանկային/ֆինանսական կազմակերպություններում
• Առնվազն 50 մլն. ՀՀ դրամ համախառն շրջանառություն 2012-2015թթ. ընթացքում
• Նախագծման աշխատանքներ կատարելու և ներդրողի կարգավիճակը հավաստող արտոնագիր` ԿՄՀ բաղադրիչ մասերի արտադրողի կողմից տրված
• ԿՄՀ Ընկերության առնվազն 4 աշխատակցի առկայություն, որոնք ունեն միջազգային կարգի որակավորման սերտիֆիկատ ԿՄՀ մոնտաժման ոլորտում
Սույն հրավերով սահմանված պայմաններին բավարարող մասնակիցները կընդգրկվեն Ամերիաբանկ ՓԲԸ նախաորակավորված մասնակիցների ցանկում և սույն հրավերի հրապարակման պահից մեկ տարվա ընթացքում ուղղակիորեն կհրավիրվեն բանկի կողմից իրականացվող Կարգավորված մալուխային համակարգերի կառուցման և նյութերի մատակարարման շրջանակներում կազմակերպվող գնման գործընթացներին:
Հայտերը կարող են ներկայացվել էլեկտրոնային տարբերակով` նշելով ՆԱԽԱՈՐԱԿԱՎՈՐՄԱՆ ՀԱՅՏ թիվ AD-03  և մասնակից ընկերության անվանումը:

INVITATION FOR THE PRESENTATION OF APPLICATIONS (AD-03) - News | Ameriabank
• Availability of the RA Ministry of Urban Development license for construction in the field of communications
• Charter (copy)
• Govt. Certificate of registration (copy).
• Successfully implemented at least 3 similar projects in the past 3 years for the construction of a KMS of not less than 500 network points (copies of contracts are required), including in banking/financial organizations
• At least 50 million. Gross circulation of AMD in 2012-2015. during
• A license to carry out design work and certifying the status of the investor, issued by the manufacturer of the components of the KMC
• Availability of at least 4 employees of the KMC Company who have an international qualification certificate in the field of KMC assembly
The participants meeting the conditions defined by this invitation will be included in the list of pre-qualified participants of Ameriabank CJSC and within one year from the publication of this invitation, they will be directly invited to the purchase processes organized by the bank within the framework of the construction of regulated cable systems and the supply of materials.
Applications can be submitted electronically, indicating PRE-QUALIFICATION APPLICATION No. AD-03 and the name of the participating company.
The deadline for submission of applications is set for 2016. May 12, h. 15:00
Applications should be submitted to the following e-mail address: at the address tenders@ameriabank.am: