You need to enable JavaScript in order to use the AI chatbot tool powered by ChatBot ՆԱԽԱՈՐԱԿԱՎՈՐՄԱՆ ՀԱՅՏԵՐԻ ՆԵՐԿԱՅԱՑՄԱՆ ՀՐԱՎԵՐ (AD-03) - Նորություններ | Ամերիաբանկ
ԱՄԵՐԻԱԲԱՆԿ ՓԲԸ-ն Կարգավորված Մալուխային Համակարգերի(ԿՄՀ)  կառուցող մասնագիտացված կազմակերպություններին հրավիրում է նախաորակավորման բանկի ԿՄՀ կառուցման (նախագծում, կառուցում, սերտիֆիկացում, նյութերի մատակարարում ) գործընթացներում ներգրավելու համար:
• Կապի բնագավառում շինարարության իրականացման ՀՀ Քաղաքաշինության Նախարարության լիցենզիայի առկայություն
• Կանոնադրություն (պատճենը)
• Պետ. Ռեգիստրի վկայական (պատճենը):
• Ոչ պակաս, քան 500 ցանցային կետից բաղկացած ԿՄՀ կառուցման բարեհաջող իրականացված առնվազն 3 նմանատիպ նախագիծ վերջին 3 տարվա ընթացքում (անհրաժեշտ է ներկայացնել պայմանագրերի պատճեները), այդ թվում բանկային/ֆինանսական կազմակերպություններում
• Առնվազն 50 մլն. ՀՀ դրամ համախառն շրջանառություն 2012-2015թթ. ընթացքում
• Նախագծման աշխատանքներ կատարելու և ներդրողի կարգավիճակը հավաստող արտոնագիր` ԿՄՀ բաղադրիչ մասերի արտադրողի կողմից տրված
• ԿՄՀ Ընկերության առնվազն 4 աշխատակցի առկայություն, որոնք ունեն միջազգային կարգի որակավորման սերտիֆիկատ ԿՄՀ մոնտաժման ոլորտում
Սույն հրավերով սահմանված պայմաններին բավարարող մասնակիցները կընդգրկվեն Ամերիաբանկ ՓԲԸ նախաորակավորված մասնակիցների ցանկում և սույն հրավերի հրապարակման պահից մեկ տարվա ընթացքում ուղղակիորեն կհրավիրվեն բանկի կողմից իրականացվող Կարգավորված մալուխային համակարգերի կառուցման և նյութերի մատակարարման շրջանակներում կազմակերպվող գնման գործընթացներին:
Հայտերը կարող են ներկայացվել էլեկտրոնային տարբերակով` նշելով ՆԱԽԱՈՐԱԿԱՎՈՐՄԱՆ ՀԱՅՏ թիվ AD-03  և մասնակից ընկերության անվանումը:

ПРИГЛАШЕНИЕ К ПРЕДСТАВЛЕНИЮ ЗАЯВОК (AD-03) - Новости | Америабанк
ЗАО «АМЕРИАБАНК» приглашает специализированные организации, занимающиеся строительством управляемых кабельных систем (УКС), к привлечению банка предварительной квалификации к процессам строительства УКС (проектирование, строительство, сертификация, поставка материалов).
• Наличие лицензии Минградостроения РА на строительство в сфере связи
• Устав (копия)
• правительство Свидетельство о регистрации (копия).
• Успешно реализовано не менее 3-х аналогичных проектов за последние 3 года по строительству КМС не менее 500 точек сети (необходимы копии договоров), в том числе в банковских/финансовых организациях
• Не менее 50 млн. Валовой оборот драмов РА в 2012-2015 гг. в течение
• Лицензия на выполнение проектных работ и удостоверяющая статус инвестора, выданная производителем комплектующих КМК
• Наличие не менее 4-х сотрудников Компании КМС, имеющих международный квалификационный сертификат в области сборки КМС
Участники, отвечающие условиям, определенным настоящим приглашением, будут включены в список прошедших предварительную квалификацию участников ЗАО «Америабанк» и в течение одного года с момента публикации настоящего приглашения будут напрямую приглашены к процессам закупок, организуемым банком в рамках по строительству регулируемых кабельных систем и поставке материалов.
Заявки можно подавать в электронном виде, указав ПРЕДКВАЛИФИКАЦИОННУЮ ЗАЯВКУ № АД-03 и наименование компании-участника.
Срок подачи заявок установлен на 2016 год. 12 мая, час. 15:00
Заявки должны быть отправлены на следующий адрес электронной почты: по адресу тендеры@америабанк.ам: