You need to enable JavaScript in order to use the AI chatbot tool powered by ChatBot Սկսվում է «Իմ ապագա Հայաստան» խորագրով նկարչական մրցույթի քվեարկությունը - Նորություններ | Ամերիաբանկ
Երեխաների պաշտպանության միջազգային օրվա կապակցությամբ Ամերիաբանկը Ameria News Kids միջոցառման շրջանակներում 2016թ. հունիսի 1-ին հայտարարել էր «Իմ ապագա Հայաստան» խորագրով նկարչական մրցույթ /այսուհետ` Մրցույթ/ Բանկի Facebook.com սոցիալական կայքում գրանցված պաշտոնական էջում: Մրցույթին մասնակցում են Ameria News Kids միջոցառման ընթացքում 3-13 տարեկան երեխաների կողմից ներկայացված նկարները` տարանջատված ըստ երեխաների տարիքային խմբերի` 3-5 տարեկան, 6-8 տարեկան և 9-13 տարեական:
Մրցույթի պայմանները.
• Մրցույթին մասնակցում են միայն Ameria News Kids միջոցառմանը մասնակցած երեխաների /այսուհետ` Մրցույթի մասնակից/ կողմից այդ միջոցառման շրջանակներում ներկայացված այն նկարները, որոնց վրա նշված են եղել Մրցույթի մասնակցի անունը և ազգանունը, ինչպես նաև հետադարձ կապի համար որևէ բջջային հեռախոսահամար :
• Մրցույթի արդյունքներով ընտրվում է 5 հաղթող, որոնցից երեքը որոշվում են նրանց կողմից Մրցույթին ներկայացված նկարների` Facebook-ում իրական օգտատերերի կողմից առավելագույն քանակով LIKE-եր հավաքելու հիման վրա /ընդ որում` յուրաքանչյուր տարիքային խմբից ընտրվում է առավելագույնը մեկ հոգի/, ևս երկու հաղթող ընտրվում է Ամերիաբանկի Մարքեթինգի և հասարակության հետ կապերի բաժնի աշխատակիցների քվեարկության արդյունքներով:
• Մրցույթին մասնակցող նկարների համար LIKE-եր հավաքելու ժամկետն է Facebook-ում նկարների տեղադրման պահից սկսած մինչև ս.թ. հուլիսի 6-ը: Ս.թ. հուլիսի 5-ի ժամը 23:59-ից հետո ստացված LIKE-երը Մրցույթի արդյունքների ամփոփման ընթացքում հաշվի չեն առնվելու:
Մրցույթի արդյունքները կհրապարակվեն ս.թ. հուլիսի 6-ին Ամերիաբանկի պաշտոնական կայքում` www.ameriabank.am,  amerianews.am կայքում և Ամերիաբանկի Facebook-ի պաշտոնական էջում:

Voting for the painting contest entitled "My Future Armenia" has begun - News | Ameriabank
On the occasion of the International Day of Children's Protection, Ameriabank within the framework of the Ameria News Kids event in 2016. On June 1, he announced a painting contest entitled "My Future Armenia" (hereinafter: Contest) on the official page registered on the Bank's Facebook.com social website. The pictures submitted by children aged 3-13 during the Ameria News Kids event are participating in the competition, divided according to the age groups of children: 3-5 years, 6-8 years and 9-13 years.
Terms of the competition:
• Only the pictures submitted by the children who participated in the Ameria News Kids event (hereinafter referred to as the "Participant") in the framework of the event, on which the name and surname of the Contestant were indicated, as well as any mobile phone number for feedback, participate in the competition.
• According to the results of the competition, 5 winners are selected, three of which are determined based on the photos they submitted to the competition, collecting the maximum number of LIKES by real users on Facebook /in addition, a maximum of one person is selected from each age group/, and two more winners are selected According to the voting results of Ameriabank's Marketing and Public Relations Department employees.
• The term of collecting LIKEs for the pictures participating in the competition is from the moment of posting the pictures on Facebook until the end of this year. July 6. S.t. LIKES received after 23:59 on July 5 will not be taken into account during the summary of the Contest results.
The results of the competition will be published on on July 6 on Ameriabank's official website www.ameriabank.am, amerianews.am and Ameriabank's official Facebook page.