You need to enable JavaScript in order to use the AI chatbot tool powered by ChatBot Էֆեկտիվ վարկեր խելացի բիզնեսի համար - Նորություններ | Ամերիաբանկ
Բիզնեսի արդյունավետ կազմակերպման նպատակով Ամերիաբանկը ԳՀՀ-ի "Էներգաարդյունավետություն ՓՄՁ-ների համար» ծրագրի շրջանակներում առաջարկում է Էֆեկտիվ վարկեր` ծախսերի կրճատման և էներգախնայողության էֆեկտով: Վարկը նախատեսված է էներգաարդյունավետ սարքավորումների և մեքենաների ձեռք բերման, էներգաարդյունավետ ենթակառուցվածքների կառուցման և վերանորոգման, վերականգնող էներգիայի աղբյուրներ օգտագործող նախագծերի ֆինանսավորման համար:
Վարկը տրամադրվում է 1մլն-ից մինչև 500 մլն ՀՀ դրամի չափով, մինչև 5տարի ժամկետով, տարեկան 13,5 % տոկոսադրույքով:

Эффективные кредиты для умного бизнеса - Новости | Америабанк
Для эффективной организации бизнеса Америабанк предлагает Эффективные кредиты в рамках программы «Энергоэффективность для малого и среднего бизнеса» ЦБ Украины с эффектом снижения затрат и энергосбережения. Кредит предназначен для приобретения энергоэффективных оборудования и машин, строительство и ремонт энергоэффективной инфраструктуры, финансирование проектов с использованием возобновляемых источников энергии для:
Кредит предоставляется в размере от 1 млн до 500 млн драмов, на срок до 5 лет, с годовой процентной ставкой 13,5%.