Կահույքի մատակարարման հայտերի ներկայացման հրավեր (AD-04) - Նորություններ | Ամերիաբանկ
«Ամերիաբանկ» ՓԲԸ-ն հրավիրում է կահույք արտադրող և ներմուծող ընկերություններին և գործակալներին բանկի Վ. Սարգսյան 2 շենքի մասնաճյուղում մոտ 400 աշխատատեղի կահավորման մրցույթի:
Մրցույթը ներառում է հետևյալ ԼՈՏ-երը.
1. Գրասենյակային ստանդարտ սեղաններ
2. Գրասենյակային էրգոնոմիկ աթոռներ
3. Փափուկ կահույք
4. Պրեմիում դասի գրասենյակային կահույքի հավաքածու
5. Խոհանոցային և ներկառուցվող պահարաններ (կարող է լինել նաև ՀՀ-ում արտադրված)
1-4 ԼՈՏ-երով ներկայացվող ապրանքատեսականին պետք է համապատասխանի ISO9001:2015, ENI/ISO/IEC 17065:2012, ENI/ISO/IEC 21015:2007 և ENI/ISO/IEC 21016:2007 ստանդարտներին: Մասնակիցներից կարող են պահանջվել նմուշներ և հավաստագրեր` նախքան ընտրություն կատարելը: Հետաքրքրություն հայտնած ընկերությանը կտրամադրվեն մանրամասն տեխնիկական առաջադրանք և գնահատման չափանիշներ` գաղտնիության համաձայնագրի ստորագրումից հետո: Հետաքրքրություն հայտնած ընկերությունը կարող է մասնակցել ցանկացած ԼՈՏ-ով:
Հետաքրքրված մասնակիցները լրացուցիչ տեղեկություններ կարող են ստանալ ստորև ներկայացված հեռախոսահամարով, աշխատանքային օրերին ժամը 10:00-17:00:
Խնդրում ենք հետաքրքրվածության դեպքում ուղարկել նամակ` նշելով ընկերության անվանումը և կցել պետական ռեգիստրի վկայականի պատճենը, իսկ ֆիզիկական անձ գործակալների դեպքում` անձնագրի պատճենը: Նամակը և կից փաստաթղթերն ուղարկել tenders@ameriabank.am էլ. հասցեով մինչև 2016թ. նոյեմբերի 1-ը, ժամը`17:00:
Լրացուցիչ տեղեկությունների համար դիմել գնումների ավագ մասնագետ Հայկ Մեսրոպյանին h.mesropyan@ameriabank.am էլ. հասցեով կամ 010-56-11-11 հեռախոսահամարով:

• Ergonomic office chairs
The product presented in lots 1-4 must comply with ISO9001:2015, ENI/ISO/IEC 17065:2012, ENI/ISO/IEC 21015:2007 and ENI/ISO/IEC 21016:2007 standards. Samples and certifications may be requested from entrants prior to selection. The interested company will be provided with detailed terms of reference and evaluation criteria after signing a confidentiality agreement. An interested company can participate with any LOT.
Interested participants can get additional information on the telephone number below, on working days from 10:00 to 17:00.
Please, in case of interest, send a letter stating the name of the company and attach a copy of the state registry certificate, and in the case of natural person agents, a copy of the passport. Send the letter and attached documents to tenders@ameriabank.am. address until 2016 November 1, at 17:00.
For more information, contact Hayk Mesropyan, senior purchasing specialist, at h.mesropyan@ameriabank.am. address or phone number 010-56-11-11.