Կահույքի մատակարարման հայտերի ներկայացման հրավեր (AD-04) - Նորություններ | Ամերիաբանկ
«Ամերիաբանկ» ՓԲԸ-ն հրավիրում է կահույք արտադրող և ներմուծող ընկերություններին և գործակալներին բանկի Վ. Սարգսյան 2 շենքի մասնաճյուղում մոտ 400 աշխատատեղի կահավորման մրցույթի:
Մրցույթը ներառում է հետևյալ ԼՈՏ-երը.
1. Գրասենյակային ստանդարտ սեղաններ
2. Գրասենյակային էրգոնոմիկ աթոռներ
3. Փափուկ կահույք
4. Պրեմիում դասի գրասենյակային կահույքի հավաքածու
5. Խոհանոցային և ներկառուցվող պահարաններ (կարող է լինել նաև ՀՀ-ում արտադրված)
1-4 ԼՈՏ-երով ներկայացվող ապրանքատեսականին պետք է համապատասխանի ISO9001:2015, ENI/ISO/IEC 17065:2012, ENI/ISO/IEC 21015:2007 և ENI/ISO/IEC 21016:2007 ստանդարտներին: Մասնակիցներից կարող են պահանջվել նմուշներ և հավաստագրեր` նախքան ընտրություն կատարելը: Հետաքրքրություն հայտնած ընկերությանը կտրամադրվեն մանրամասն տեխնիկական առաջադրանք և գնահատման չափանիշներ` գաղտնիության համաձայնագրի ստորագրումից հետո: Հետաքրքրություն հայտնած ընկերությունը կարող է մասնակցել ցանկացած ԼՈՏ-ով:
Հետաքրքրված մասնակիցները լրացուցիչ տեղեկություններ կարող են ստանալ ստորև ներկայացված հեռախոսահամարով, աշխատանքային օրերին ժամը 10:00-17:00:
Խնդրում ենք հետաքրքրվածության դեպքում ուղարկել նամակ` նշելով ընկերության անվանումը և կցել պետական ռեգիստրի վկայականի պատճենը, իսկ ֆիզիկական անձ գործակալների դեպքում` անձնագրի պատճենը: Նամակը և կից փաստաթղթերն ուղարկել tenders@ameriabank.am էլ. հասցեով մինչև 2016թ. նոյեմբերի 1-ը, ժամը`17:00:
Լրացուցիչ տեղեկությունների համար դիմել գնումների ավագ մասնագետ Հայկ Մեսրոպյանին h.mesropyan@ameriabank.am էլ. հասցեով կամ 010-56-11-11 հեռախոսահամարով:

Приглашение к участию в тендере на поставку мебели (AD-04) - Новости | Америабанк
ЗАО "Америабанк" приглашает компании и агентов производителей и импортеров мебели на V. Тендер на оснащение около 400 рабочих мест в здании филиала Саркисяна 2.
В тендере участвуют следующие ЛОТЫ:
• Стандартные офисные столы
• Эргономичные офисные стулья
• Мягкая мебель
• Коллекция офисной мебели премиум-класса.
• Кухонные и встроенные шкафы (также возможно изготовление в РА)
Продукция, представленная в лотах 1-4, должна соответствовать стандартам ISO9001:2015, ENI/ISO/IEC 17065:2012, ENI/ISO/IEC 21015:2007 и ENI/ISO/IEC 21016:2007. Образцы и сертификаты могут быть запрошены у участников до отбора. Заинтересованной компании будет предоставлено подробное техническое задание и критерии оценки после подписания соглашения о конфиденциальности. Заинтересованная компания может участвовать с любым ЛОТОМ.
Заинтересованные участники могут получить дополнительную информацию по телефону, указанному ниже, в рабочие дни с 10:00 до 17:00.
Просьба, в случае заинтересованности, направить письмо с указанием названия компании и приложить копию свидетельства о государственной регистрации, а в случае агентов физических лиц - копию паспорта. Отправьте письмо и прилагаемые документы на адрес электронной почты тендеров@ameriabank.am. адрес до 2016 года 1 ноября, в 17:00.
За дополнительной информацией обращайтесь к Айку Месропяну, старшему специалисту по закупкам, по адресу h.mesropyan@ameriabank.am. адрес или телефон 010-56-11-11.