«ԱՄԵՐԻԱԲԱՆԿ» ՓԲԸ-ն հրավիրում է համապատասխան կազմակերպություններին՝ ներկայացնելու իրենց հետաքրքրվածությունն «Ամերիաբանկ» ՓԲԸ ք. Երևան, Վ. Սարգսյան 2 հասցեում կառուցվող նոր գրասենյակում տվյալների մշակման կենտրոնի (data center) նախագծման և կառուցման մրցույթի առնչությամբ:
Մրցույթին կարող են մասնակցել ՀՀ-ում և ՀՀ տարածքից դուրս գրանցված կազմակերպությունները, որոնք կանցնեն նախաորակավորում և համապատասխանում են ստորև նշված պահանջներին՝
1. Իրականացրել են TIER 3 կամ TIER 4 տվյալների մշակման կենտրոնների (data center) նախագծման և ամբողջական կառուցման մեկից ավելի հաջողված նախագծեր և կարող են ներկայացնել հավաստող փաստաթղթեր
2. Վերջին 3 տարիների ընթացքում ունեցել են առնվազն 500 մլն դրամի շրջանառություն, ինչի մասին պետք է ներկայացնեն համապատասխան տեղեկանքներ
3. Պայմանագրային փուլում կներկայացնեն նախագծի արժեքի առնվազն 30%-ի չափով բանկային երաշխիք
4. Ունեն համապատասխան որակավորում ստացած փորձառու աշխատակազմ: Մրցույթի ընթացքում պահանջվելու են նախագծում ներգրավված աշխատակազմի քանակի վերաբերյալ տեղեկություններ, որակավորման հավաստագրեր և CV-ներ
5. Կներկայացնեն հաճախորդների կողմից տրված երաշխավորական նամակներ
Մրցույթի մասնակիցները պետք է ներկայացնեն իրենց կողմից մշակված նախագիծը և նախահաշիվը: Մրցույթում հաղթող ճանաչված մասնակցի ներկայացրած նախագիծը համաձայնեցվելու և հաստատվելու է Բանկի կողմից:
Տվյալների մշակման կենտրոնի (data center) ենթակառուցվածքի նախագծի վերաբերյալ տեխնիկական առաջադրանքը կտրամադրվի մրցույթի նախաորակավորված մասնակիցներին` վերջիններիս հետ գաղտնիության մասին պայմանագրի կնքումից հետո:
Մրցույթի առարկայի մանրամասն տեղեկատվություն
Մասնակցելու վերաբերյալ հետաքրքրվածության մասին տեղեկատվությունն անհրաժեշտ է ուղարկել մինչև 23.12.2016թ. մինչև ժ: 17:00 tenders@www.ameriabank.am հասցեով:
Հարցերի դեպքում մասնակիցները կարող են գրավոր դիմել «Ամերիաբանկ» ՓԲԸ գնումների բաժին tenders@www.ameriabank.am էլեկտրոնային հասցեով:

You need to enable JavaScript in order to use the AI chatbot tool powered by ChatBot COMPETITION INVITATION - News | Ameriabank
16 Dec, 2016 | Announcements, All | Return|
Organizations registered in the Republic of Armenia and outside the territory of the Republic of Armenia can participate in the competition, which will undergo pre-qualification and meet the following requirements:
1. Have implemented more than one successful project of design and complete construction of TIER 3 or TIER 4 data centers and can present certification documents
2. During the last 3 years, they had a turnover of at least 500 million drams, about which they must submit relevant information.
3. At the contractual stage, a bank guarantee of at least 30% of the project value will be presented
4. Have appropriately qualified experienced staff. During the tender, information on the number of staff involved in the project, qualification certificates and CVs will be requested
5. Will present letters of guarantee issued by customers
Bidders must submit their own design and estimate. The project submitted by the winning participant will be agreed and approved by the Bank.
The technical task regarding the data center infrastructure project will be provided to the pre-qualified participants of the tender after signing a confidentiality agreement with them.
Detailed information on the subject of the competition
Information about interest in participating should be sent by 23.12.2016. until h. 17:00 at tenders@www.ameriabank.am.
In case of questions, the participants can apply in writing to "Ameriabank" CJSC procurement department at tenders@www.ameriabank.am.