Ամերիաբանկի “ArCa Mir” վճարային քարտի առավելությունները - Նորություններ | Ամերիաբանկ
Ամերիաբանկը, որը հանդես է եկել Հայաստանի «ArCa» և Ռուսաստանի «Mir» վճարային համակարգերի  ինտեգրման գործընթացում որպես փոխհաշվարկային բանկ, առաջարկում  է “ArCa Mir ” վճարային քարտի ճկուն և մրցունակ պայմաններ:
Ամերիաբանկի “ArCa MIR” վճարային քարտերն ունեն մի շարք առավելություններ ֆինանսական շուկայում, մասնավորապես.
• քարտի սպասարկման ցածր վճար
• անվճար կանխիկացում Ամերիաբանկի բանկոմատներում
• Ամերիաբանկում, ինչպես նաև Ամերիաբանկի բանկոմատներով քարտին գումարի անվճար մուտքագրում
• 10,000 ՀՀ դրամից բարձր գումարով գործարքների դեպքում կարճ հաղորդագրության անվճար ուղարկում:
Քարտը հնարավոր է պատվիրել նաև առցանց, անմիջապես Ամերիաբանկի կայքից
“ArCa Mir” վճարային քարտը, որը սպասարկվում է Հայաստանի Հանրապետությունում և Ռուսաստանի Դաշնությունում, հնարավորություն է ընձեռում գումարներ կանխիկացնել և մուտքագրել քարտին նաև այն բոլոր երկրներում, որտեղ սպասարկվում են Mir վճարային համակարգի քարտերը:
Նշենք նաև, որ Ամերիաբանկը հասանելի է իր հաճախորդներին  24/7 ռեժիմով և աշխարհի ցանկացած վայրում “ArCa Mir” վճարային քարտի հետ կապված ցանկացած խնդրի դեպքում քարտապանները կարող են շուրջօրյա ռեժիմով զանգահարել Ամերիաբանկ 561111 հեռախոսահամարով և ստանալ անհրաժեշտ աջակցություն:

Преимущества платежной карты Америабанка "АрКа Мир"
Америабанк, выступивший клиринговым банком в процессе интеграции платежных систем "АрКа" Армении и России "Мир", предлагает гибкие и конкурентоспособные условия по платежной карте "АрКа Мир".
Платежные карты Америабанка «АрКа МИР» имеют ряд преимуществ на финансовом рынке, а именно:
- низкая комиссия за обслуживание карты
- бесплатное снятие наличных в банкоматах Америабанка
- Бесплатное внесение денег на карту в Америабанке, а также в банкоматах Америабанка
- Бесплатная отправка короткого сообщения для транзакций свыше 10 000 драмов РА.
Карту также можно заказать онлайн, непосредственно на сайте Америабанка.
Платежная карта «АрКа Мир», обслуживаемая в Республике Армения и Российской Федерации, дает возможность обналичивать и вносить деньги на карту во всех странах, где обслуживаются карты платежной системы «Мир».
Также следует отметить, что Америабанк доступен для своих клиентов 24 часа в сутки 7 дней в неделю и в любой точке мира, в случае возникновения каких-либо проблем, связанных с платежной картой «АрКа Мир», держатели карт могут позвонить в Америабанк 561111 24 часа в сутки и получить необходимую поддержку.