Նախաորակավորման հայտերի ներկայացման հրավեր (AD-01) - Նորություններ | Ամերիաբանկ
ԱՄԵՐԻԱԲԱՆԿ ՓԲԸ-ն մասնագիտացված անվտանգության համակարգերի նախագծող և կառուցող կազմակերպություններին հրավիրում է նախաորակավորման բանկի ԿԱՄԱՐ բիզնես կենտրոնի անվտանգության համակարգերի նախագծման և տեղադրման գործընթացներում ներգրավելու համար:
• Պետ. Ռեգիստրի վկայական (պատճենը)
• առնվազն 3 տարվա փորձ ոլորտում, (կատարած աշխատանքների ու դրանց ծավալների մասին կազմակերպության տնօրենի կողմից վավերացված տեղեկանք)
• Պահպանության ահազանգման համակարգերի նախկինում տեղադրման փորձ (պահանջվող նախընտրելի արտադրատեսակներ՝ Honeywell, Bosch, Apollo Security Systems)
• Մուտքի վերահսկման և կառավարման համակարգերի նախկինում տեղադրման փորձ (պահանջվող նախընտրելի արտադրատեսակներ ՝ Honeywell, HID Global, Bosch, Apollo Security Systems)
• Տեսադիտման համակարգերի նախկինում տեղադրման փորձ (պահանջվող նախընտրելի արտադրատեսակներ ՝ Axis, Bosch, Pelco)
Սույն հրավերով սահմանված պայմաններին բավարարող մասնակիցները կընդգրկվեն Ամերիաբանկ ՓԲԸ նախաորակավորված մասնակիցների ցանկում և սույն հրավերի հրապարակման պահից մեկ տարվա ընթացքում ուղղակիորեն կհրավիրվեն բանկի կողմից իրականացվող անվտանգության համակարգերի նախագծման և կառուցմանշրջանակներում կազմակերպվող գնման գործընթացներին:
Հայտերը կարող են ներկայացվել էլեկտրոնային տարբերակով` նշելով ՆԱԽԱՈՐԱԿԱՎՈՐՄԱՆ ՀԱՅՏ թիվ AD-01 և մասնակից ընկերության անվանումը:

Приглашение подавать заявки на предварительную квалификацию (AD-01) - Новости | Америабанк
ЗАО «АМЕРИАБАНК» приглашает организации, проектирующие и строящие специализированные системы безопасности, на предварительную квалификацию для участия в процессах проектирования и монтажа систем безопасности бизнес-центра банка «КАМАР».
• правительство Свидетельство о регистрации (копия)
• опыт работы по специальности не менее 3-х лет (справка о выполненных работах и ​​их объемах, заверенная директором организации)
• Предыдущий опыт установки систем охранной сигнализации (предпочтительные продукты: Honeywell, Bosch, Apollo Security Systems)
• Предыдущий опыт установки систем контроля и управления доступом (предпочтительные продукты: Honeywell, HID Global, Bosch, Apollo Security Systems)
• Опыт установки систем видеонаблюдения (предпочтительно продукция Axis, Bosch, Pelco)
• Участники, отвечающие условиям, определенным настоящим приглашением, будут включены в список предварительно отобранных участников ЗАО «Америабанк» и в течение одного года с момента публикации настоящего приглашения будут напрямую приглашены к закупочным процессам, организуемым банком в рамках проектирование и строительство систем безопасности.
Заявки можно подавать в электронном виде, указав ПРЕДКВАЛИФИКАЦИОННУЮ ЗАЯВКУ № АД-01 и наименование компании-участника.
Срок подачи заявок установлен на 2017 год. 25 февраля, час. 15:00
Заявки должны быть отправлены на следующий адрес электронной почты: по адресу тендеры@www2.ameriabank.am: