«Վերնագրի՛ր նկարը» մրցույթ
Մրցույթին մասնակցելու համար անհրաժեշտ է Բանկի`www.facebook.com սոցիալական կայքում (Ֆեյսբուք) գրանցված պաշտոնական էջում տեղադրված Մրցույթի մասին հայտարարության մեկնաբանությունների դաշտում ներկայացնել առաջարկվող նկարի համար վերնագիր:
- մեկնաբանությունը պետք է համապատասխանի հետևյալ պահանջներին.
- Մրցույթին մասնակցելու համար տարիքային սահմանափակում չկա:
- Մրցույթին մասնակցությունն անվճար է:
- մեկ անձի /մեկ օգտատիրոջ/ կողմից կարող է ներկայացվել միայն մեկ մեկնաբանություն/վերնագիր:
- Մրցույթին ներկայացող մեկնաբանությունները չպետք է պարունակեն վիրավորական խոսքեր և արտահայտություններ կամ ունենան ոչ պատշաճ բովանդակություն:
Վերոնշյալ պայմանին չհամապատասխանող մեկնաբանությունները Մրցույթին չեն կարող մասնակցել, իսկ վիրավորական խոսքեր և արտահայտություններ պարունակելու կամ ոչ պատշաճ բովանդակություն ունենալու դեպքում՝ նաև կհեռացվեն:
Խաղարկության պայմանները.
- հրապարակման մեկնաբանությունների դաշտում կատարվող բոլոր մեկնաբանությունները ֆիլտրվում են, ընդ որում, ստուգվում է մեկնաբանության համապատասխանությունը Մրցույթի պայմաններին: Մրցույթի պայմաններին չհամապատասխանող, ֆիլտրումը չանցած, ինչպես նաև սահմանված ժամկետների խախտմամբ ներկայացված մեկնաբանությունները Մրցույթին չեն մասնակցի:
- Մրցույթի պայմաններին համապատասխանող, ֆիլտրումն անցած, ինչպես նաև սահմանված ժամկետների պահպանմամբ ներկայացված մեկնաբանություններից 5-ը ընտրվելու են որպես Մրցույթի արդյունքներով հաղթող մեկնաբանություններ: Ընդ որում, հաղթող են ճանաչվելու ամենաշատ թվով հավանություն (Like) ստացած առաջին 5 մեկնաբանությունների հեղինակները:
- Մրցույթի հաղթողների անունները կհրապարակվեն ս.թ. հոկտեմբերի 11-ին (ժամը 24:00-ը ներառյալ) Բանկի ֆեյսբուքյան պաշտոնական էջում: Հաղթողները արդյունքների մասին կծանուցվեն անձնական հաղորդագրությունով (Messenger):
- Մրցույթին մասնակցելու նպատակով մեկնաբանությունները կարող են ներկայացվել ս.թ. հոկտեմբերի 9-ից՝ (Մրցույթի մասին հայտարարության հրապարակման պահից սկսած) մինչև ս.թ. հոկտեմբերի 11-ը (ժամը՝ 18:00-ն) ներառյալ՝ Բանկի ֆեյսբուքյան էջում տեղադրված Մրցույթի հայտարարության մեկնաբանությունների դաշտում:
Մրցույթի արդյունքում հաղթող ճանաչված մեկնաբանությունները ներկայացրած մասնակիցները կստանան նվեր՝ «HASS-fest» փառատոնի մասնակցության մեկ տոմս՝ նախատեսված երկու անձի համար: Հաղթող մասնակիցները մրցանակը կարող են ստանալ ս.թ. հոկտեմբերի 12-ին և 13-ին Բանկի «Երիտասարդական» մասնաճյուղից, հասցե՝ ք. Երևան, 0009, Ա. Իսահակյան 22/8:

You need to enable JavaScript in order to use the AI chatbot tool powered by ChatBot "Caption the picture" contest - News | Ameriabank
"Caption the picture" contest
10 Sep, 2018 | Announcements, All | Return|
In order to participate in the competition, it is necessary to submit a title for the proposed picture in the comments field of the competition announcement posted on the official page registered on the Bank's social website www.facebook.com (Facebook).
• the comment must meet the following requirements:
• There is no age limit for participating in the competition.
• Only one comment/title can be submitted by one person/user.
• Comments submitted to the competition must not contain offensive words and expressions or have inappropriate content.
Comments that do not comply with the above condition cannot participate in the Contest, and if they contain offensive words and expressions or have inappropriate content, they will also be removed.
Terms of the draw:
all comments made in the comment field of the publication are filtered, and the compliance of the comment with the Terms of the Competition is checked. Comments that do not meet the conditions of the competition, that have not passed the filter, as well as those submitted in violation of the established deadlines, will not participate in the competition.
According to the results of the Competition, 5 of the comments that meet the conditions of the competition, passed the filtering, and submitted within the specified time limits will be selected as the winning comments. Moreover, the authors of the first 5 comments with the highest number of likes will be recognized as winners.
The names of the winners of the competition will be published on on October 11 (including 24:00) on the Bank's official Facebook page. The winners will be notified about the results by private message (Messenger).
In order to participate in the competition, comments can be submitted to from October 9 (from the moment of publication of the tender announcement) to October 11 (18:00) inclusive, in the comments field of the Tender announcement posted on the Bank's Facebook page.
As a result of the competition, the participants who submitted the winning comments will receive a gift: one ticket for participation in the "HASS-fest" festival for two people. The winning participants can receive the prize. on October 12 and 13 from the "Youth" branch of the Bank, address: c. Yerevan, 0009, A. Ishakyan 22/8.