Գնանշման հրավեր - Նորություններ | Ամերիաբանկ
ԱՄԵՐԻԱԲԱՆԿ ՓԲԸ-ն հրավիրում է համապատասխան խորհրդատվական կազմակերպություններինª ներկայացնելու իրենց հետաքրքրվածությունը վերոնշյալ ծառայությունների մատուցման համար: Շահագրգիռ կազմակերպությունները պետք է բավարարեն հետևյալ պայմաններին`
• նման աշխատանքների կատարման առնվազն 3 (երեք) տարվա փորձառություն
• գնահատման ծառայությունների իրականացում ՀՀ և/կամ ԼՂՀ տարածքում
• աշխատակազմի առնվազն 3 (երեք) աշխատակից պետք է ունենա համապատասխան որակավորում (պահանջվելու է ներկայացնել վկայականները)
• ցանկալի է ունենալ ՀՀ բանկերի, վարկային կազմակերպությունների, ապահովագրական կազմակերպությունների հետ համագործակցության փորձ (պահանջվելու է ներկայացնել տեղեկանք)
• մասնագիտական պատասխանատվության ապահովագրության առկայություն 50 մլն սահմանաչափով (պահանջվելու է կցել ապահովագրական պայմանագիրը):
Գնանշման մասնակցության հետաքրքրվածություն ցուցաբերած ընկերությունները կարող են ստանալ համապատասխան հարցաշարը՝ ուղարկելով հետաքրքրվածության նամակ tenders@ameriabank.am-ին:
Շահագրգիռ կազմակերպությունները պետք է համապատասխան հարցաշարը լրացված և ընկերության ծառայությունների գնացուցակի հետ կցված ներկայացնեն բանկ՝ մրցույթի երկրորդ փուլին մասնակցելու համար, որի ընթացքում կստուգվեն կազմակերպության կողմից տրամադրված տեղեկատվությունն ու կազմակերպության՝ բանկի կողմից սահմանված պայմաններին համապատասխանելիությունը: ՙԱմերիաբանկ՚ ՓԲԸ պահանջներին առավելագույնս բավարարող մասնակցի(ների) հետ կկնքվի միավորի գնի վրա հիմնված համագործակցության պայմանագիր` բանկի կողմից սահմանված պայմաններով` մեկ տարի ժամկետով:
Ընտրված մասնակցից(ներից) պահանջվելու է, որպեսզի Ամերիաբանկ ՓԲԸ-ում բացվի համապատասխան հաշիվ և/կամ գրավադրվի ավանդ կամ գործող հաշվին չնվազող մնացորդ ունենա 5,000,000 (հինգ միլիոն) դրամ գումարի չափով՝ պայմանագրի գործողության ամբողջ ընթացքում, որը կհանդիսանա սխալ իրականացված գնահատման վնասի փոխհատուցոմ:
Շահագրգիռ կազմակերպությունները լրացուցիչ տեղեկատվություն կարող են ստանալ ստորև ներկայացված հեռախոսահամարներով, աշխատանքային օրերին ժամը` 10:00-17:00-ը:

Приглашение к цитате - Новости | Америабанк
ЗАО "АМЕРИАБАНК" в рамках выполнения своих банковских функций приглашает Котировки для выбора компании, оказывающей услуги по оценке имущества.
ЗАО «АМЕРИАБАНК» приглашает соответствующие консалтинговые организации выразить свою заинтересованность в предоставлении вышеуказанных услуг. Заинтересованные организации должны соответствовать следующим условиям:
• опыт выполнения таких работ не менее 3 (трех) лет
• осуществление услуг по оценке на территории РА и/или НКР
• не менее 3 (трех) сотрудников должны иметь соответствующую квалификацию (потребуются сертификаты)
• желательно иметь опыт сотрудничества с банками РА, кредитными организациями, страховыми организациями (требуется рекомендация)
• наличие страховки профессиональной ответственности с лимитом 50 млн (потребуется приложить договор страхования).
• Компании, заинтересованные в участии в котировке, могут получить соответствующую анкету, направив письмо о заинтересованности на адрес электронной почты тендеров@ameriabank.am.
Заинтересованные организации должны представить в банк соответствующую анкету, заполненную и приложенную к прейскуранту услуг компании, для участия во втором туре тендера, в ходе которого проверяется информация, предоставленная организацией, и соответствие организации установленным условиям. банк будет проверен. С участником(ами), максимально отвечающими требованиям ЗАО «Америабанк», на условиях, установленных банком, будет заключен договор о сотрудничестве на основе цены за единицу сроком на один год.
Отобранные участники должны будут открыть соответствующий счет в ЗАО «Америабанк» и/или внести в качестве залога депозит или иметь неубывающий остаток на текущем счете в размере 5 000 000 (пять миллионов) драмов РА в течение всего срока действия договора, что будет являться возмещением ущерба от неправильно выполненной оценки.