Փոփոխություն «Ամերիաբանկ» ՓԲԸ իրավաբանական անձանց (անհատ ձեռներեցների) բանկային ծառայությունների մատուցման հիմնական պայմաններում /ուժի մեջ է 01/07/2019թ.-ից/ - Նորություններ | Ամերիաբանկ
Փոփոխություն «Ամերիաբանկ» ՓԲԸ իրավաբանական անձանց (անհատ ձեռներեցների) բանկային ծառայությունների մատուցման հիմնական պայմաններում /ուժի մեջ է 01/07/2019թ.-ից/
Հարգելի’ հաճախորդ,
Տեղեկացնում ենք Ձեզ, որ կատարվել է փոփոխություն «Ամերիաբանկ» ՓԲԸ իրավաբանական անձանց (անհատ ձեռներեցների) բանկային ծառայությունների մատուցման հիմնական պայմաններում /ուժի մեջ է 01/07/2019թ.-ից/։

Изменение в Основные условия оказания банковских услуг юридическим лицам (индивидуальным предпринимателям) ЗАО "Америабанк" /вступает в силу с 07.01.2019/ - Новости | Америабанк
Изменение в Основные условия оказания банковских услуг юридическим лицам (индивидуальным предпринимателям) ЗАО "Америабанк" /вступает в силу с 07.01.2019/
20 июн, 2019 | Все, Объявления | Return|
Сообщаем Вам, что в Базовые условия оказания банковских услуг для юридических лиц (индивидуальных предпринимателей) ЗАО «Америабанк» внесено изменение /вступает в силу с 07.01.2019/.