Իմ քարտից քո քարտին - Նորություններ | Ամերիաբանկ
տեղեկացնում ենք, որ Ամերիաբանկի Օնլայն/Մոբայլ բանկինգ համակարգում գործարկվել է փոխանցում քարտին ծառայությունը:
Այս ծառայության միջոցով մեր հաճախորդները, որոնք հանդիսանում են Ամերիա Օնլայն/Մոբայլ բանկինգի օգտատեր, կարող են փոխանցումներ կատարել ինչպես Ամերիաբանկի, այնպես էլ ԱրՔա պրոցեսինգային կենտրոնի կողմից սպասարկվող բոլոր բանկերի քարտերին:
Վճարում կատարելու համար պարզապես անհրաժեշտ է ընտրել քարտային կամ ընթացիկ ելքային հաշիվը, լրացնել ստացող քարտի տվյալները, գումարը և հաստատել վճարումը:
Փոխանցումը հասանելի կլինի ստացող քարտի հաշվեկշռին անմիջապես, իսկ հաշվեհամարին կհաշվառվի մյուս աշխատանքային օրը: Վարկային մարումները քարտային հաշվից կատարելիս խնդրում ենք ուշադիր լինել և հաշվի առնել վերոնշյալ պայմանը:
Ծառայության միջնորդավճարը կազմում է փոխանցվող գումարի 0.3% /կրեդիտային քարտերի դեպքում` 2%-ը/, որը գումարվում է հիմնական փոխանցվող գումարին և գանձվում է վճարողից: Միջնորդավճարը գանձվում է ՀՀ դրամով, իսկ փոխարկման անհրաժեշտության առաջացման դեպքում փոխարկման համար հիմք է ընդունվում տվյալ փոխանցման՝ Շահառուի բանկի կողմից հաշվառման օրվան նախորդող աշխատանքային օրվա դրությամբ գործող փոխարժեքը։
Գործում են քարտից քարտ փոխանցվող գումարի նվազագույն և առավելագույն շեմեր` համապատասխանաբար 1․000 ՀՀ դրամ և 399․000 ՀՀ դրամ:

You need to enable JavaScript in order to use the AI chatbot tool powered by ChatBot From my card to your card - News | Ameriabank
08 Dec, 2020 | Announcements, All | Return|
With this service, our customers who are Ameria Online/Mobile Banking users can make transfers to the cards of both Ameriabank and all banks served by the ArKa processing center.
To make a payment, you just need to select a card or checking account, fill in the recipient's card details, the amount and confirm the payment.
The transfer will be available on the receiving card's balance immediately, and the account will be credited the next business day. When making credit repayments from the card account, please be careful and take into account the above condition.
The commission of the service is 0.3% of the transferred amount / 2% in the case of credit cards/, which is added to the main transferred amount and charged to the payer. The commission is charged in AMD, and in the event of the need for conversion, the conversion is based on the exchange rate in effect as of the working day preceding the day of registration by the Beneficiary's bank.
The minimum and maximum limits of the amount transferred from card to card are 1,000 AMD and 399,000 AMD, respectively.