Ցանցային սարքավորումների արդիականացում
Սիրելի' հաճախորդներ, տեղեկացնում ենք, որ սույն թվականի ապրիլի 29-ին` ժամը 00։00-ից 2։00 ընթացքում, կատարվելու են ցանցային սարքավորումների ծրագրային արդիականացման աշխատանքներ, ինչի արդյունքում Ամերիաբանկի բոլոր ծառայությունները` բացառությամբ ԱԳՄ-ների և մուտքային/ելքային զանգերի, անհասանելի կլինեն։ Հայցում ենք Ձեր ներողամտությունը պատճառված անհարմարության համար:
տեղեկացնում ենք, որ սույն թվականի ապրիլի 29-ին` ժամը 00։00-ից 2։00 ընթացքում, կատարվելու են ցանցային սարքավորումների ծրագրային արդիականացման աշխատանքներ, ինչի արդյունքում Ամերիաբանկի բոլոր ծառայությունները` բացառությամբ ԱԳՄ-ների և մուտքային/ելքային զանգերի, անհասանելի կլինեն։

Модернизация сетевого оборудования - Новости | Америабанк
Уважаемые клиенты, информируем Вас, что 29 апреля с.г. с 00:00 до 2:00 часов будет произведена модернизация программного обеспечения сетевого оборудования, в результате чего все услуги Америабанка, кроме банкоматов и входящие/исходящие вызовы , будет приостановлено. будет недоступно. Приносим извинения за доставленные неудобства.
Информируем Вас, что 29 апреля с.г. с 00:00 до 2:00 часов будет произведена модернизация программного обеспечения сетевого оборудования, в результате которой будут недоступны все услуги Америабанка, кроме банкоматов и входящих/исходящих вызовов. .