You need to enable JavaScript in order to use the AI chatbot tool powered by ChatBot Հարցազրույց Վերակառուցման և զարգացման եվրոպական բանկի /ՎԶԵԲ/ ֆինանսական հաստատությունների գծով գործադիր տնօրեն Ֆրենսիս Մալիժի հետ - Նորություններ | Ամերիաբանկ
Հարցազրույց Վերակառուցման և զարգացման եվրոպական բանկի /ՎԶԵԲ/ ֆինանսական հաստատությունների գծով գործադիր տնօրեն Ֆրենսիս Մալիժի հետ
Վերակառուցման և զարգացման եվրոպական բանկի /ՎԶԵԲ/ ֆինանսական հաստատությունների գծով գործադիր տնօրեն Ֆրենսիս Մալիժը 2020թ. ՎԶԵԲ-ի մարտահրավերների, ճգնաժամից հետո համաշխարհային տնտեսության վերականգնման, Հայաստանում բանկային համակարգի ներկա վիճակի և Ամերիաբանկի հետ արդյունավետ համագործակցության մասին:

You need to enable JavaScript in order to use the AI chatbot tool powered by ChatBot Интервью с исполнительным директором по финансовым институтам Европейского банка реконструкции и развития (ЕБРР) Фрэнсисом Малиджем - Новости | Америабанк
Интервью с исполнительным директором по финансовым институтам Европейского банка реконструкции и развития (ЕБРР) Фрэнсисом Малиджем
04 июн, 2021 | Интервью, Все | Return|
В 2020 году исполнительный директор Европейского банка реконструкции и развития (ЕБРР), курирующий финансовые институты, Франсис Малеж. О задачах ЕБРР, восстановлении мировой экономики после кризиса, текущем состоянии банковской системы Армении и эффективном сотрудничестве с Америабанком.