Հարցազրույց ՕՊԵԿ Միջազգային զարգացման հիմնադրամի մասնավոր հատվածի և առևտրի ֆինանսավորման գծով տնօրենի օգնական Թարեք Ալնասարի հետ - Նորություններ | Ամերիաբանկ
Հարցազրույց ՕՊԵԿ Միջազգային զարգացման հիմնադրամի մասնավոր հատվածի և առևտրի ֆինանսավորման գծով տնօրենի օգնական Թարեք Ալնասարի հետ
Ամերիաբանկի երկարամյա գործընկեր «ՕՊԵԿ Միջազգային զարգացման հիմնադրամի»` մասնավոր հատվածի և առևտրի ֆինանսավորման գծով տնօրենի օգնական Թարեք Ալնասարն իր հարցազրույցում խոսում է Ամերիաբանկի հետ համագործակցության, մասնավոր հատվածի աջակցության ծրագրերի, ինչպես նաև ՀՀ կառավարության կողմից իրականացվող ՓՄՁ զարգացման ռազմավարության մասին. «Ամերիաբանկը միտումներ թելադրող բանկ է, շուկայի առաջատարը: Իհարկե, դա նաև մեծ պատասխանատվություն է: Անցյալ տարի Բանկը  թողարկել է կանաչ պարտատոմսեր, որն աննախադեպ և նշանակալի գործարք է թե' երկրի, և թե' ֆինանսական համակարգի համար»,- հարցազրույցում նշում է Թ. Ալնասարը:

You need to enable JavaScript in order to use the AI chatbot tool powered by ChatBot Интервью с Тареком Алнасаром, помощником директора по частному сектору и торговому финансированию, Международный фонд развития ОПЕК - Новости | Америабанк
Интервью с Тареком Алнасаром, помощником директора по частному сектору и торговому финансированию, Международный фонд развития ОПЕК
07 дек, 2021 | Интервью, Все | Return|
В своем интервью давний партнер Америабанка «Фонд международного развития ОПЕК», помощник директора по частному сектору и торговому финансированию Тарек Алнасар рассказывает о сотрудничестве с Америабанком, программах поддержки частного сектора, а также реализуемой РА стратегии развития малого и среднего бизнеса. правительство. «Америабанк — банк, задающий тренды, лидер рынка. Конечно, это еще и большая ответственность. В прошлом году банк выпустил «зеленые» облигации, что является беспрецедентной и значимой сделкой как для страны, так и для финансовой системы», — сказал Т. Альнасар.