You need to enable JavaScript in order to use the AI chatbot tool powered by ChatBot Մեկնարկում է «Դարձիˊր փոփոխությունը» ուսանողական մրցույթի երկրորդ փուլը - Նորություններ | Ամերիաբանկ
Ամերիաբանկի կողմից կազմակերպվող «Դարձիˊր փոփոխությունը» ուսանողական մրցույթը թևակոխում է երկրորդ փուլ:
Հիշեցնենք, որ մրցույթի շրջանակում ուսանողները պետք է ներկայացնեին փոփոխություն կատարելուն, կյանքի բարելավմանը և նորարար լուծումներին ուղղված նախագծեր, որոնցից լավագույնները կստանան մրցանակ Ամերիաբանկի կողմից:
Հաղթողներն ընտրվելու են 2 փուլով:
Առաջին փուլում նախագծի ժյուրին արդեն ծանոթացել է դիմումներին և քվեարկել յուրաքանչյուրի համար: 2-րդ փուլ են անցնել առավելագույն միավոր ստացած 10 նախագծերը:
Երկրորդ փուլ անցած հաղթող թիմերի կոդերն են`
• Թիմ 1
• Թիմ 2
• Թիմ 3
• Թիմ 4
• Թիմ 7
• Թիմ 9
• Թիմ 13
• Թիմ 14
• Թիմ 15
• Թիմ 19
Երկրորդ փուլ անցած խմբերը մինչև 2022թ. ապրիլի 14-ը պետք է ներկայացնեն իրենց նախագիծը մինչև 10 րոպեանոց ելույթով (բանավոր և պրեզենտացիայի միջոցով) Ամերիաբանկի գլխամասային գրասենյակում, որից հետո ժյուրիի փակ քվեարկության հիման վրա վերոնշյալ նախագծերից/հայտերից մրցութային հանձնաժողովի ձայների մեծամասնությամբ կընտրվի մրցույթի հաղթողը:

You need to enable JavaScript in order to use the AI chatbot tool powered by ChatBot Стартовал второй тур студенческого конкурса «Измени себя» - Новости | Америабанк
Напомним, что в рамках конкурса студенты должны были представить проекты, направленные на изменения, улучшение жизни и инновационные решения, лучшие из которых получат приз от Америабанка.
На первом этапе жюри проекта уже ознакомилось с заявками и проголосовало за каждую. 10 проектов, набравших максимальное количество баллов, пройдут во 2-й тур.
Коды команд-победителей, прошедших во второй тур:
Команда 1:
Команда 2:
Команда 3:
Команда 4:
Команда 7:
Команда 9:
Команда 13:
Команда 14:
Команда 15:
Команда 19:
Группы, прошедшие второй этап до 2022 года. 14 апреля должны представить свой проект с выступлением до 10 минут (устным и презентационным) в головном офисе Америабанка, после чего победитель конкурса будет выбран из вышеуказанных проектов/заявок большинством голосов конкурсной комиссии по результатам закрытого голосования жюри.
Группы-участники всех проектов, вошедших в топ-5, получат по 100 000 драмов (без учета налогов и других сборов).