Գնառաջարկի ներկայացման հրավեր
ISO/IEC 27001:2013 ՍՏԱՆԴԱՐՏԻՆ ՀԱՄԱՊԱՏԱՍԽԱՆ ՏՏ ԱՆՎՏԱՆԳՈՒԹՅԱՆ ԿԱՌԱՎԱՐՄԱՆ ՀԱՄԱԿԱՐԳԻ (ISMS) ՆԵՐԴՐՄԱՆ ԵՎ ԽՈՐՀՐԴԱՏՎԱԿԱՆ ԾԱՌԱՅՈՒԹՅՈՒՆՆԵՐԻ ՄԱՏՈՒՑՄԱՆ ՆՊԱՏԱԿՈՎ ԳՆԱՌԱՋԱՐԿԻ ՆԵՐԿԱՅԱՑՄԱՆ ՀՐԱՎԵՐ
«ԱՄԵՐԻԱԲԱՆԿ» ՓԲԸ ISO/IEC 27001:2013 ստանդարտին համապատասխանության արտոնագիր ստանալու և Տեղեկատվական Անվտանգության Կառավարման Համակարգի ( ISMS) ներդրման նպատակով հրավիրում է համապատասխան որակավորում ունեցող ընկերություններին ներկայացնելու գնառաջարկ:
Հետաքրքրված մասնակիցները կարող են ստանալ տեխնիկական առաջադրանքը՝ հայտնելով ցանկություն tenders@ameriabank.am հասցեին ուղարկված նամակի միջոցով:
Մասնակիցները պետք է բավարարեն հետևյալ որակավորման չափանիշներին՝
- Առնվազն 1 (մեկ) տարվա փորձ համապատասխան ոլորտում (պահանջվելու է ներկայացնել կատարած աշխատանքների/իրականացրած ծրագրերի մասին տեղեկանք):
- Առնվազն 1 (մեկ) բարեհաջող կատարված ծրագիր` իրականացված ISO 27001 հավաստագրման մասով:
- Տեղեկատվություն՝ կազմակերպության գործող հավաստագրերի, արտոնագրերի և որակավորումների վերաբերյալ:
- Վերջին 2 տարվա ընթացքում Ֆինանսաբանկային, տեղեկատվական տեխնոլոգիաների, ինչպես նաև՝ կապի ու հեռահաղորդակցության ոլորտների կազմակերպությունների հետ համագործակցությունը հայտերի գնահատման ժամանակ կարող է դիտարկվել որպես մրցակցային առավելություն:
Գնառաջարկները կարող են ներկայացվել էլեկտրոնային տարբերակով (Pdf ձևաչափով):
Գնառաջարկի վավերականության ժամկետը սահմանվում է 120 (հարյուր քսան) օրացույցային օր՝ սույն հրավերի պաշտոնական հրապարակման ամսաթվից:
Հետաքրքրված մասնակիցները լրացուցիչ տեղեկատվություն կարող են ստանալ ստորև ներկայացված հեռախոսահամարով կամ էլեկտրոնային փոստի հասցեով, աշխատանքային օրերին ժամը 10:00-17:00:

You need to enable JavaScript in order to use the AI chatbot tool powered by ChatBot Приглашение к торгам - Новости | Америабанк
ПРИГЛАШЕНИЕ ЗАЯВИТЬ ПРЕДЛОЖЕНИЕ НА ВНЕДРЕНИЕ СИСТЕМЫ УПРАВЛЕНИЯ БЕЗОПАСНОСТЬЮ ИТ (СУИБ) В СООТВЕТСТВИИ СТАНДАРТУ ISO/IEC 27001:2013 И ПРЕДОСТАВЛЕНИЕ КОНСУЛЬТАЦИОННЫХ УСЛУГ
ПАО "АМЕРИАБАНК" приглашает компании, имеющие соответствующую квалификацию, подавать заявки с целью получения сертификата соответствия стандарту ISO/IEC 27001:2013 и внедрения Системы управления информационной безопасностью (СУИБ).
Заинтересованные участники могут получить техническое задание, отправив электронное письмо на адрес электронной почты тендеров@ameriabank.am.
Участники должны соответствовать следующим критериям приемлемости:
• Опыт работы в соответствующей сфере не менее 1 (одного) года (необходимо предоставить справку о выполненных работах/реализованных проектах).
• Не менее 1 (одного) успешно завершенного проекта по сертификации ISO 27001.
• Информация о действующих сертификатах, лицензиях и квалификациях организации.
• В качестве конкурентного преимущества при оценке предложений можно рассматривать сотрудничество в течение последних 2-х лет с организациями финансово-банковского, информационно-технологического, а также сектора связи и телекоммуникаций.
Предложения могут быть представлены в электронном виде (в формате PDF).
Срок действия котировки устанавливается в течение 120 (сто двадцать) календарных дней с даты официального опубликования настоящего приглашения.