You need to enable JavaScript in order to use the AI chatbot tool powered by ChatBot 38 պլանշետի խաղարկություն - Նորություններ | Ամերիաբանկ
Տեղեկացնում ենք, որ «ԱրմենիանՔարդ» ՓԲԸ-ի և MasterCard ընկերության կողմից տրամադրված 38 պլանշետների խաղարկությունը տեղի կունենա 29.12.2015թ., ժամը 11:00-ին` Ամերիաբանկի գլխամասային գրասենյակում` լրագրողների և Բանկի աշխատակիցների մասնակցությամբ: Հաղթողներ կհամարվեն խաղարկության այն 38 մասնակիցները, ում հերթական համարները խաղարկության ընթացքում դուրս կբերվեն խաղարկության համար նախատեսված արկղիկից՝ պատահականության սկզբունքով:
Հաղթողների հերթական համարները կհրապարակվեն խաղարկության օրը (29.12.2015թ.) մինչև օրվա ավարտ, Ամերիաբանկի Facebook-ի էջում, ինչպես նաև պաշտոնական կայքէջում` www2.ameriabank.am:
Հաղթողները կարող են ստանալ իրենց մրցանակները՝ այցելելով Ամերիաբանկի գլխամասային գրասենյակ ս.թ. դեկտեմբերի 30-ից մինչև 2016թ.-ի հունվարի 25-ը ներառյալ՝ աշխատանքային օրերին: Հաղթողները չեն կարող ստանալ մրցանակը 2016թ.-ի հունվարի 25-ից հետո:
Հիշեցնենք, որ 2015թ. հոկտեմբերի 15-ից մինչև դեկտեմբերի 15-ը MasterCard և Maestro քարտերով կատարելով 30 և ավել անկանխիկ գործարք 300,000 և ավել ՀՀ դրամի կամ համարժեք արտարժույթի չափով (բացառությամբ առցանց վճարումների)` Դուք կարող էիք ստանալ «ԱրմենիանՔարդ» ՓԲԸ-ի և MasterCard ընկերության կողմից խաղարկվող 180 պլանշետներից մեկը շահելու հնարավորություն:

38 розыгрышей планшета - Новости | Америабанк
Сообщаем Вам, что розыгрыш 38 планшетов, предоставленных ЗАО "АрменианКард" и MasterCard, состоится 29.12.2015г. в 11:00 в головном офисе Америабанка с участием журналистов и сотрудников банка. Победителями станут те 38 участников, чьи последовательные номера будут выбраны случайным образом из ящика для розыгрыша во время розыгрыша.
Очередные номера победителей будут опубликованы в день розыгрыша (29.12.2015) до конца дня, на странице Америабанка в Facebook, а также на официальном сайте: www2.ameriabank.am.
Победители могут забрать свои призы, посетив головной офис Америабанка по адресу с 30 декабря по 25 января 2016 года включительно, в рабочие дни. Победители не могут претендовать на приз после 25 января 2016 года.
Напомним, что в 2015 г. С 15 октября по 15 декабря, совершив 30 и более безналичных транзакций с картами MasterCard и Maestro на сумму от 300 000 драмов РА или эквивалентной иностранной валюте (за исключением онлайн-платежей), можно было получить 180 розыгрышей от ЗАО "АрменианКард" и компании MasterCard. , шанс выиграть один из планшетов.