Հայտնի են «Բանկինգն անհավանական իրավիճակներում» մրցույթի հաղթողները
Հուլիսի 28-ին Ամերիաբանկի գլխամասային գրասենյակում տեղի ունեցավ հունիսի 11-ից մեկնարկած «Բանկինգն անհավանական իրավիճակներում» մրցույթի մրցանակաբաշխությունը: Երեք փուլով կայացած քվեարկության արդյունքում առաջին և երկրորդ տեղը գրաված մասնակիցները` Արթուր Հարությունյանը և Գոռ Նազարյանը ստացան GoPro Hero 4 Silver խցիկ: Ընդհանուր առմամբ, մրցույթին մասնակցել է 43 մասնակից՝ 63 աշխատանքով:
Նշենք, որ այսօր Ամերիաբանկը հեռակառավարման համակարգերի բոլոր հնարավոր ուղիներով ծառայություններ մատուցող եզակի բանկերից է Հայաստանում: Այս մրցույթը նպատակ ուներ հանրությանը ներկայացնելու բանկի հեռակառավարման համակարգերի բոլոր ուղղությունները:
Հիշեցնենք, որ մրցույթի շրջանակներում Ամերիաբանկի Facebook-յան էջի միջոցով անհրաժեշտ էր ներկայացնել հեռակառավարման համակարգերով անհավանական իրավիճակներում բանկային գործարքներ իրականացնելու լուսանկարներ, որտեղ պետք է առկա լիներ բանկինգի իրականացման համար օգտագործվող որևէ սարք՝ բջջային կամ ֆիքսված հեռախոս, պլանշետ, շարժական կամ ֆիքսված համակարգիչ:
Մրցույթի պայմաններին համապատասխանող բոլոր լուսանկարներն անցել են առաջնային ֆիլտրացիա, և վերջնական արդյունքում ընտրվել է 20 լուսանկար: Ընդ որում, լուսանկարներից 10-ն ընտրվել է Facebook-ում առավելագույն LIKE հավաքած մասնակիցներից (ՀՀ տարածքից ինտերնետին միացած օգտատերերի շրջանում), իսկ մնացած 10-ն ընտրվել է Բանկի բոլոր աշխատակիցների քվեարկության արդյունքով: Հաղթողներն ընտրվել են Բանկի ղեկավարներից և աշխատակիցներից բաղկացած համապատասխան ստեղծագործական խմբի քվեարկության արդյունքներով:

You need to enable JavaScript in order to use the AI chatbot tool powered by ChatBot Объявлены победители конкурса «Банковское дело в неожиданных ситуациях» - Новости | Америабанк
28 июля в головном офисе Америабанка состоялась церемония награждения победителей конкурса «Банковское дело в невероятных ситуациях», стартовавшего 11 июня. По итогам трехэтапного голосования участники, занявшие первое и второе место Артур Арутюнян и Гор Назарян, получили камеру GoPro Hero 4 Silver. Всего в конкурсе приняли участие 43 участника с 63 работами.
Следует отметить, что на сегодняшний день Америабанк является одним из уникальных банков в Армении, предоставляющим услуги посредством всех возможных способов систем дистанционного управления. Этот конкурс был направлен на то, чтобы представить общественности все направления систем дистанционного управления банком.
Напомним, что в рамках конкурса необходимо было представить фотографии систем дистанционного управления, проводящих банковские операции в маловероятных ситуациях, где должно присутствовать любое устройство, используемое для банковских операций: мобильный или стационарный телефон, планшет, мобильный или стационарный компьютер.
Все фотографии, соответствующие условиям конкурса, прошли первичную фильтрацию, и в итоге было отобрано 20 фотографий. При этом 10 фотографий были выбраны из числа участников, набравших наибольшее количество ЛАЙКОВ в Facebook (среди подключенных к Интернету пользователей из Республики Армения), а остальные 10 были отобраны по результатам голосования всех сотрудников Банка. Победители были выбраны по результатам голосования соответствующей творческой группы, состоящей из руководителей и сотрудников Банка.