Аmeria Мetatrader համակարգով սպասարկումը դադարեցվում է. առևտրային գործարքները կարող են կատարվել Ameria Global Trading համակարգով - Նորություններ | Ամերիաբանկ
02Ապր
Аmeria Мetatrader համակարգով սպասարկումը դադարեցվում է. առևտրային գործարքները կարող են կատարվել Ameria Global Trading համակարգով
Հարգելի' հաճախորդներ
Տեղեկացնում ենք, որ սույն թվականի ապրիլի 29-ից Ամերիաբանկը դադարեցնելու է Аmeria Мetatrader առևտրային համակարգով բրոքերային սպասարկումը: Նշենք, որ Аmeria Мetatrader համակարգով իրականացվող առևտրային գործարքներն առավել արդյունավետ և լրացուցիչ հնարավորությունների ավելի լայն ընտրանիով կարող են իրականացվել Аmeria Global Trading համակարգով, ընդ որում, ոչ միայն Forex գործունեության, այլ նաև միջազգային շուկայում շրջանառվող ամենատարբեր ֆինանսական գործիքներով: Аmeria Global Trading համակարգով սպասարկվել ցանկացող հաճախորդներին Ամերիաբանկը հնարավորինս արագ կաջակցի համապատասխան հաշիվների բացման, տվյալ համակարգին հասանելիության ապահովման, ինչպես նաև փաստաթղթավորման ամբողջ գործընթացի կազմակերպման հարցում` հաճախորդի դիմումի հիման վրա:
Հավելյալ տեղեկությունների համար կարող եք զանգահարել (010)561111 հեռախոսահամարով կամ այցելել Ամերիաբանկի գլխամասային գրասենյակ աշխատանքային օրերին, ժամը 9:30-17:00:

Обслуживание системой Америя Метатрейдер остановлено. торговые операции можно совершать через систему Ameria Global Trading - Новости | Америабанк
02апр
Обслуживание системой Америя Метатрейдер остановлено. торговые операции можно совершать через систему Ameria Global Trading
02 апр, 2016 | Объявления, Все | Return|
Сообщаем Вам, что с 29 апреля текущего года Америабанк прекращает брокерское обслуживание с торговой системой Ameria Metatrader. Следует отметить, что торговые операции, осуществляемые с системой Ameria Metatrader, могут осуществляться более эффективно и с более широким выбором дополнительных опций с системой Ameria Global Trading не только с деятельностью Forex, но и с различными финансовыми инструментами, обращающимися на международный рынок. Америабанк окажет помощь клиентам, желающим как можно быстрее обслуживаться в системе Америа Глобал Трейдинг, в открытии соответствующих счетов, обеспечении доступа к данной системе, а также в организации всего процесса документирования на основании заявления клиента.
Дополнительную информацию можно получить по телефону (010)561111 или посетить головной офис Америабанка в рабочие дни с 9:30 до 17:00.