Ամերիաբանկն արժանացել է Euromoney 2016 Գերազանցության Մրցանակին`որպես Տարվա լավագույն բանկ Հայաստանում - Նորություններ | Ամերիաբանկ
13Հլս
Ամերիաբանկն արժանացել է Euromoney 2016 Գերազանցության Մրցանակին`որպես Տարվա լավագույն բանկ Հայաստանում
Ամերիաբանկին շնորհվել է Euromoney 2016 Գերազանցության մրցանակ` որպես Տարվա լավագույն բանկ Հայաստանում: Այս պատվավոր մրցանակին Ամերիաբանկն արժանանում է չորրորդ անգամ: Արդեն 25 տարի անընդմեջ Euromoney հեղինակավոր ամսագիրն իրականացնում է համաշխարհային մասշտաբով լավագույն ֆինանսական կառույցների գործունեության արդյունքների գնահատման ամենամյա գործընթացը:
Մրցանակը Լոնդոնում հանդիսավոր պայմաններում հանձնվեց Ամերիաբանկի Գլխավոր տնօրենի տեղակալ, ֆինանսական տնօրեն Գևորգ Թառումյանին:

You need to enable JavaScript in order to use the AI chatbot tool powered by ChatBot Ameriabank won the Euromoney 2016 Excellence Award as the best bank of the year in Armenia - News | Ameriabank
Ameriabank was awarded the Euromoney 2016 Excellence Award as the best bank of the year in Armenia. This is the fourth time Ameriabank has received this prestigious award. For 25 years in a row, the prestigious magazine Euromoney has been carrying out the annual process of evaluating the performance of the best financial institutions worldwide.
The award was presented to Gevorg Tarumyan, Deputy General Director, Financial Director of Ameriabank under solemn conditions in London.