«ԱՄԵՐԻԱԲԱՆԿ» ՓԲԸ-ն իր կողմից իրականացվող բանկային գործառույթների շրջանակներում գույքի գնահատման ծառայություններ մատուցող ընկերություն ընտրելու նպատակով հրավիրում է Գնանշման:
«ԱՄԵՐԻԱԲԱՆԿ» ՓԲԸ-ն հրավիրում է համապատասխան խորհրդատվական կազմակերպություններինª ներկայացնելու իրենց հետաքրքրվածությունը վերոնշյալ ծառայությունների մատուցման համար: Շահագրգիռ կազմակերպությունները պետք է բավարարեն հետևյալ պայմաններին`
- նման աշխատանքների կատարման առնվազն 3 (երեք) տարվա փորձառություն,
- գնահատման ծառայություններ իրականացում ՀՀ և/կամ ԼՂՀ տարածքում,
- աշխատակազմի առնվազն 3 (երեք) աշխատակից պետք է ունենա համապատասխան որակավորում,
- Ցանկալի է ՀՀ բանկերի, վարկային կազմակերպությունների, ապահովագրական կազմակերպությունների հետ համագործակցության փորձ,
- Մասնագիտական պատասխանատվության ապահովագրության առկայություն 50 մլն սահմանաչափով (պահանջվելու է կցել ապահովագրական պոլիսը):
Գնանշման մասնակցության հետաքրքրվածություն ցուցաբերած ընկերությունները կարող են ստանալ համապատասխան հարցաշարը՝ ուղարկելով հետաքրքրվածության նամակ tenders@ameriabank.am էլ.փոստի հասցեին:
Շահագրգիռ կազմակերպությունները պետք է համապատասխան հարցաշարը լրացված և կցված ընկերության ծառայությունների գնացուցակով ներկայացնեն բանկ` մրցույթի երկրորդ փուլին մասնակցելու համար կազմակերպության վերաբերյալ համապատասխան տեղեկատվություն հավաքագրելու և բակնկի կողմից սահմանված պայմաններին կազմակերպության համապատասխանությունը գնահատելու նպատակով: ՙԱմերիաբանկ՚ ՓԲԸ պահանջներին առավելագույնս բավարարող մասնակցի(ների) հետ կկնքվի միավորի գնի վրա հիմնված համագործակցության պայմանագիր բանկի կողմից սահմանված պայմաններով` մեկ տարի ժամկետով:
Ընտրված մասնակցից(ներից) պահանջվելու է, որպեսզի ՙԱմերիաբանկ՚ ՓԲԸ-ում բացվի համապատասխան հաշիվ և գրավադրվի ավանդ 5.000.000 (հինգ միլիոն) դրամ գումարի չափով՝ պայմանագրի գործողության ամբողջ ընթացքում, որը նաև կհանդիսանա սխալ իրականացված գնահատման վնասի փոխհատուցոմ:

You need to enable JavaScript in order to use the AI chatbot tool powered by ChatBot RATING INVITATION - News | Ameriabank
13 Dec, 2016 | Announcements, All | Return|
"AMERIABANK" PJSC invites relevant consulting organizations to express their interest in providing the above services. Interested organizations must meet the following conditions:
• at least 3 (three) years of experience in performing such works,
• implementation of assessment services in the territory of RA and/or NKR,
• at least 3 (three) staff members must have appropriate qualifications,
• Experience of cooperation with RA banks, credit organizations, insurance organizations is desirable.
• Availability of professional liability insurance with a limit of 50 million (insurance policy will be required to be attached).
Companies interested in participating in the quotation can receive the relevant questionnaire by sending a letter of interest to the e-mail address tenders@ameriabank.am.
The interested organizations must submit the completed questionnaire and the attached price list of the company's services to the bank in order to collect relevant information about the organization for participating in the second round of the tender and to assess the organization's compliance with the conditions set by the bank. A cooperation agreement based on unit price will be signed with the participant(s) who meet the requirements of "Ameriabank" CJSC CJSC for a period of one year.
The selected participant(s) will be required to open an appropriate account at "Ameriabank" CJSC and pledge a deposit in the amount of 5,000,000 (five million) drams during the entire duration of the contract, which will also serve as compensation for the damage of the wrongly performed assessment.
Interested organizations can get additional information on the telephone numbers below, on working days from 10:00 to 17:00.