Տոն օրերի աշխատանքային գրաֆիկ - Նորություններ | Ամերիաբանկ
Սույնով հայտնում ենք Ձեզ, որ Ամերիաբանկի մասնաճյուղերը կգործեն սկսած 09.01.2017թ-ից, բացառությամբ ստորև նշված մասնաճյուղերի, որոնք կգործեն հետևյալ ժամանակացույցով.
• «Արշակունյաց» մասնաճյուղը (Արշակունյաց պ. 34/3, «Երևան Մոլ»առևտրի կենտրոն, 2-րդ հարկ)`
• 31.12.2016թ. ժամը 10:30-17:00,
• 03.01.2017թ. ժամը 13:00-20:00,
• 04.01.2017թ.-ից սկսած` ժամը 10:30-21:15
• «Արշակունյաց պլուս» մասնաճյուղը (Արշակունյաց պ. 34/3, «Երևան Մոլ» առևտրի կենտրոն, 1-ին հարկ՝ Քարֆուր հիպերմարկետի հարևանությամբ)`04.01.2017թ.-ից սկսած ժամը 10:30-21:15
• «Երիտասարդական» մասնաճյուղը (Ա. Իսահակյան 22/8)՝ 05.01.2017թ.-ից սկսած՝ ժամը 10:30-21:15
Նշված օրերին մասնաճյուղերն իրականացնելու են բոլոր տեսակի գործարքները՝ բացառությամբ ՀՀ այլ բանկեր կատարվող և միջազգային փոխանցումների: ՀՀ այլ բանկեր կատարվող և միջազգային փոխանցումների վճարման հանձնարարականներ ընդունելու դեպքում դրանք կիրականացվեն 09.01.2017թ.-ին:
Ամերիա Օնլայն/Մոբայլ բանկինգ համակարգերը ֆիզիկական անձ հաճախորդների համար հասանելի կլինեն ոչ աշխատանքային օրերին, սակայն 31.12.2016-02.01.2017թթ. ընկած ժամանակահատվածում իրականացված ավտոմատ հաշվառման ենթակա Ամերիաբանկում գործող հաշիվների միջև գործարքներին ընթացք կտրվի 03.01.2017թ-ին` 03.01.2017թ. գործառնական օրով, իսկ այն գործարքներին, որոնք 03.01.2017թ. չեն հաշվառվի, ինչպես նաև 03.01.2017-08.01.2017թթ. ընկած ժամանակահատվածում իրականացված գործարքներին ընթացք կտրվի 09.01.2017թ.-ին` 09.01.2017թ. գործառնական օրով:
Ամերիա Օնլայն/Մոբայլ բանկինգ համակարգերը իրավաբանական անձանց համար չեն գործելու:
Բանկի մասնաճյուղերից դուրս գտնվող վճարային տերմինալները չեն գործելու 31.12.2016-08.01.2017թթ. ընկած ժամանակահատվածում և կրկին կգործեն 2017թ. առաջին աշխատանքային օրը:
Բանկի Կոնտակտային Կենտրոնը 31.12.2016թ.-ին և 02.01.2017թ.-ին կիրականացնի միայն տեղեկատվության տրամադրում՝ առանց գործարքների իրականացման, իսկ 03.01.2017թ.-ից սկսած կիրականացնի նաև գործարքներ՝ բացառությամբ ՀՀ այլ բանկեր կատարվող և միջազգային փոխանցումների: ՀՀ այլ բանկեր կատարվող և միջազգային փոխանցումների վճարման հանձնարարականներ ընդունելու դեպքում դրանք կիրականացվեն 09.01.2017թ.-ին:

You need to enable JavaScript in order to use the AI chatbot tool powered by ChatBot График работы в праздничные дни - Новости | Америабанк
Настоящим сообщаем Вам, что филиалы Америабанка будут работать с 09.01.2017, за исключением филиалов, указанных ниже, которые будут работать по следующему графику:
• Филиал "Аршакуняц" (ул. Аршакуняц 34/3, ТЦ "Ереван Молл", 2-й этаж):
1. 31.12.2016 в 10:30-17:00,
2. 03.01.2017 в 13:00-20:00,
• Начиная с 01.04.2017 в 10:30-21:15
1. Филиал "Аршакуняц Плюс" (ул. Аршакуняц 34/3, ТЦ "Ереван Молл", 1 этаж, рядом с гипермаркетом Carrefour) с 04.01.2017 с 10:30-21:15
2. Филиал "Молодежь" (А. Исаакян 22/8): с 05.01.2017, в 10:30-21:15
В указанные дни филиалы будут осуществлять все виды операций, кроме переводов в другие банки РА и международных переводов. В случае принятия платежных поручений на международные переводы в другие банки РА, они будут выполнены 09.01.2017.
Системы Америя Онлайн/Мобайл банкинг будут доступны для физических лиц в нерабочие дни, но с 31.12.2016 по 01.02.2017. Операции между счетами Америабанка, подлежащие автоматическому учету, проведенные в течение периода, будут обработаны 01.03.2017: 01.03.2017 в операционный день, и операции, совершенные 03.01.2017 г. учитываться не будет, как и 03.01.2017-08.01.2017 операции, проведенные в течение периода, будут обработаны 09.01.2017: 09.01.2017 по операционному дню.
Системы Америя Онлайн/Мобильный Банкинг не будут работать для юридических лиц.
Платежные терминалы вне отделений банка не будут работать с 31.12.2016 по 08.01.2017. в течение периода и возобновит работу в 2017 году. в первый рабочий день.
31.12.2016 и 02.01.2017 Контакт-центр Банка будет только предоставлять информацию без проведения транзакций, а с 03.01.2017 также будет осуществлять транзакции, за исключением международных и других банков РА. В случае принятия платежных поручений на международные переводы в другие банки РА, они будут выполнены 09.01.2017.