Տոն օրերի աշխատանքային գրաֆիկ - Նորություններ | Ամերիաբանկ
Սույնով հայտնում ենք Ձեզ, որ Ամերիաբանկի մասնաճյուղերը կգործեն սկսած 09.01.2017թ-ից, բացառությամբ ստորև նշված մասնաճյուղերի, որոնք կգործեն հետևյալ ժամանակացույցով.
• «Արշակունյաց» մասնաճյուղը (Արշակունյաց պ. 34/3, «Երևան Մոլ»առևտրի կենտրոն, 2-րդ հարկ)`
• 31.12.2016թ. ժամը 10:30-17:00,
• 03.01.2017թ. ժամը 13:00-20:00,
• 04.01.2017թ.-ից սկսած` ժամը 10:30-21:15
• «Արշակունյաց պլուս» մասնաճյուղը (Արշակունյաց պ. 34/3, «Երևան Մոլ» առևտրի կենտրոն, 1-ին հարկ՝ Քարֆուր հիպերմարկետի հարևանությամբ)`04.01.2017թ.-ից սկսած ժամը 10:30-21:15
• «Երիտասարդական» մասնաճյուղը (Ա. Իսահակյան 22/8)՝ 05.01.2017թ.-ից սկսած՝ ժամը 10:30-21:15
Նշված օրերին մասնաճյուղերն իրականացնելու են բոլոր տեսակի գործարքները՝ բացառությամբ ՀՀ այլ բանկեր կատարվող և միջազգային փոխանցումների: ՀՀ այլ բանկեր կատարվող և միջազգային փոխանցումների վճարման հանձնարարականներ ընդունելու դեպքում դրանք կիրականացվեն 09.01.2017թ.-ին:
Ամերիա Օնլայն/Մոբայլ բանկինգ համակարգերը ֆիզիկական անձ հաճախորդների համար հասանելի կլինեն ոչ աշխատանքային օրերին, սակայն 31.12.2016-02.01.2017թթ. ընկած ժամանակահատվածում իրականացված ավտոմատ հաշվառման ենթակա Ամերիաբանկում գործող հաշիվների միջև գործարքներին ընթացք կտրվի 03.01.2017թ-ին` 03.01.2017թ. գործառնական օրով, իսկ այն գործարքներին, որոնք 03.01.2017թ. չեն հաշվառվի, ինչպես նաև 03.01.2017-08.01.2017թթ. ընկած ժամանակահատվածում իրականացված գործարքներին ընթացք կտրվի 09.01.2017թ.-ին` 09.01.2017թ. գործառնական օրով:
Ամերիա Օնլայն/Մոբայլ բանկինգ համակարգերը իրավաբանական անձանց համար չեն գործելու:
Բանկի մասնաճյուղերից դուրս գտնվող վճարային տերմինալները չեն գործելու 31.12.2016-08.01.2017թթ. ընկած ժամանակահատվածում և կրկին կգործեն 2017թ. առաջին աշխատանքային օրը:
Բանկի Կոնտակտային Կենտրոնը 31.12.2016թ.-ին և 02.01.2017թ.-ին կիրականացնի միայն տեղեկատվության տրամադրում՝ առանց գործարքների իրականացման, իսկ 03.01.2017թ.-ից սկսած կիրականացնի նաև գործարքներ՝ բացառությամբ ՀՀ այլ բանկեր կատարվող և միջազգային փոխանցումների: ՀՀ այլ բանկեր կատարվող և միջազգային փոխանցումների վճարման հանձնարարականներ ընդունելու դեպքում դրանք կիրականացվեն 09.01.2017թ.-ին:

1. 31.12.2016 at 10:30-17:00,
1. "Arshakunyats Plus" branch (Arshakunyats St. 34/3, "Yerevan Mall" shopping center, 1st floor, next to Carrefour hypermarket) from 04.01.2017 from 10:30-21:15
2. "Youth" branch (A. Isahakyan 22/8): from 05.01.2017, at 10:30-21:15
On the specified days, the branches will carry out all types of transactions, except for transfers to other banks of the Republic of Armenia and international transfers. In case of acceptance of payment instructions for international transfers made to other banks of the RA, they will be implemented on 09.01.2017.
Ameria Online/Mobile banking systems will be available for individual customers on non-working days, but from 31.12.2016 to 02.01.2017. Transactions between Ameriabank accounts subject to automatic accounting carried out during the period will be processed on 01.03.2017: 01.03.2017 on the operational day, and the transactions that were carried out on 03.01.2017 will not be counted, as well as 03.01.2017-08.01.2017 the transactions carried out during the period will be processed on 09.01.2017: 09.01.2017 by operating day.
Ameria Online/Mobile Banking systems will not work for legal entities.
The payment terminals outside the bank branches will not work from 31.12.2016 to 08.01.2017. during the period and will operate again in 2017. on the first working day.
On 31.12.2016 and 02.01.2017, the Bank's Contact Center will only provide information without carrying out transactions, and starting from 03.01.2017, it will also carry out transactions, except for international and other banks of RA. In case of acceptance of payment instructions for international transfers made to other banks of the RA, they will be implemented on 09.01.2017.