ՈՒշադրություն - Նորություններ | Ամերիաբանկ
Վերջին շրջանում հաճախակի են դարձել դեպքերը, երբ Ամերիաբանկից վարկ ստանալու համար հաճախորդները դիմում են տարաբնույթ միջնորդ կազմակերպությունների կամ առանձին անհատների օգնությանը: Սույնով ցանկանում ենք հատուկ մատնանշել, որ այդ բոլոր անձինք որևէ կապ չունեն Ամերիաբանկի հետ, դրանք ապակողմնորոշում են հաճախորդներին, ինչի արդյունքում վերջիններս հարկադրված են լինում նմանատիպ «աջակցության» համար վճարել զգալի միջնորդավճարներ:
Եվս մեկ անգամ հորդորում ենք Ամերիաբանկից վարկ ստանալու գործընթացում և այդ գործընթացի բոլոր փուլերում զերծ մնալ ցանկացած երրորդ անձանց կամ կազմակերպություններին որպես միջնորդ ներգրավելուց և նմանատիպ միջնորդ ծառայություններից օգտվելուց: Հարցերի կամ խորհրդատվության անհրաժեշտության դեպքում մեր մասնագետները Ձեզ սիրով կտրամադրեն ցանկացած անհրաժեշտ տեղեկատվություն և/կամ աջակցություն վարկի ստացման գործընթացում:
Հատկապես կարևորում ենք նշել, որ միջնորդ կազմակերպությունները և անհատները որևէ կերպ չեն կարող ազդել Բանկի կողմից դրական որոշում կայացնելու և/կամ վարկի տրամադրման գործընթացը կրճատելու վրա: Ավելին, այն բոլոր դեպքերում, երբ Բանկը հիմնավոր կասկած կունենա միջնորդ կազմակերպության կամ անհատի ներգրավվածության վերաբերյալ,  վարկի տրամադրումը կարող է Բանկի կողմից մերժվել:
Անհրաժեշտ խորհրդատվություն ստանալու համար Դուք կարող եք ընտրել Ձեզ համար առավել հարմար հետևյալ տարբերակներից մեկը.
• Այցելել Ամերիաբանկի ցանկացած մասնաճյուղ,
• Զանգահարել Բանկի կոնտակտային կենտրոն 010 56 11 11 հեռախոսահամարով,
• Գրել անձնական հաղորդագրություն Ամերիաբանկի ֆեյսբուքյան էջին կամ պաշտոնական էլեկտրոնային հասցեին info@ameriabank.am։

You need to enable JavaScript in order to use the AI chatbot tool powered by ChatBot Внимание - Новости | Америабанк
В последнее время участились случаи, когда клиенты обращаются к различным посредническим организациям или частным лицам для получения кредита в Америабанке. Настоящим хотим отметить, что все эти лица не имеют никакого отношения к Америабанку, они вводят клиентов в заблуждение, в результате чего последние вынуждены платить значительные комиссионные за такую ​​«поддержку».
Еще раз призываем вас воздержаться от привлечения третьих лиц или организаций в качестве посредников и использования аналогичных посреднических услуг в процессе получения кредита от Америабанка и на всех этапах этого процесса. Если у вас есть вопросы или вам нужна консультация, наши специалисты будут рады предоставить вам любую необходимую информацию и/или поддержку в процессе получения кредита.
Особенно важно отметить, что посреднические организации и физические лица не могут каким-либо образом повлиять на принятие Банком положительного решения и/или сократить процесс выдачи кредита. При этом во всех случаях, когда у Банка есть обоснованные сомнения в причастности посреднической организации или физического лица, Банк может отказать в выдаче кредита.
Для получения необходимой консультации вы можете выбрать один из следующих наиболее удобных для вас вариантов:
• Посетите любое отделение Америабанка,
• Позвонить в контакт-центр Банка по телефону 010 56 11 11,
• Напишите личное сообщение на страницу Америабанка в Facebook или на официальный адрес электронной почты info@ameriabank.am.