You need to enable JavaScript in order to use the AI chatbot tool powered by ChatBot Ամերիաբանկը միացել է տնտեսվարողներին օժանդակելու ՀՀ Կառավարության նախաձեռնությանը - Նորություններ | Ամերիաբանկ
Հարգելի՛ հաճախորդներ, Ամերիաբանկը միացել է ՀՀ կառավարության կորոնավիրուսային հիվանդության տնտեսական հետևանքների չեզոքացման միջոցառման շրջանակում տրամադրվող օժանդակության ծրագրին, որն աջակցելու է հայտարարված արտակարգ դրության ռեժիմից տուժած փոքր և միջին ձեռնարկություններին: Ծրագրի պայմաններին և չափանիշներին կարող ենք ծանոթանալ հետևյալ հղումով:
Ամերիաբանկը միացել է ՀՀ կառավարության կորոնավիրուսային հիվանդության տնտեսական հետևանքների չեզոքացման միջոցառման շրջանակում տրամադրվող օժանդակության ծրագրին, որն աջակցելու է հայտարարված արտակարգ դրության ռեժիմից տուժած փոքր և միջին ձեռնարկություններին: Ծրագրի պայմաններին և չափանիշներին կարող ենք ծանոթանալ հետևյալ հղումով:
Մենք արդեն պատրաստ ենք ընդունել ձեր հայտերը: Ծրագրին մասնակցելու հայտերի ընդունումը կատարվելու է առցանց` հետևյալ եղանակներով.
Ամերիաբանկի հատուկ մշակված պորտալով ներկայացնել օնլայն հայտ,
Ինտերնետ բանկինգ համակարգով պարզապես պատասխանել Բանկի կողմից ձեզ ուղարկված այս նամակին,
էլեկտրոնային փոստով ներկայացնել դիմում:
Մեր մասնագետները մի քանի օրվա ընթացքում կապ կհաստատեն ձեզ հետ` մանրամասները քննարկելու և հանգամանալից տեղեկատվություն ներկայացնելու նպատակով:

Америабанк присоединился к инициативе правительства РА по поддержке предпринимателей - Новости | Америабанк
Америабанк присоединился к инициативе правительства РА по поддержке предпринимателей
01 апр, 2020 | Все, Объявления | Return|
Уважаемые клиенты, Америабанк присоединился к программе помощи, предоставляемой в рамках мер правительства РА по нейтрализации экономических последствий коронавирусной болезни, которая поддержит малые и средние предприятия, пострадавшие от объявленного чрезвычайного положения. С условиями программы можно ознакомиться по следующей ссылке.
Америабанк присоединился к программе помощи, предусмотренной в рамках мер правительства РА по нейтрализации экономических последствий коронавирусной болезни, которая поддержит малые и средние предприятия, пострадавшие от объявленного чрезвычайного положения. С условиями программы можно ознакомиться по следующей ссылке.
Мы готовы принять ваши заявки. Заявки на участие в программе будут приниматься онлайн следующими способами:
Подайте онлайн-заявку через специально разработанный портал Америабанка,
Просто ответьте на это письмо, отправленное Вам Банком, используя систему Интернет-Банкинг,
отправить заявку по электронной почте.
Наши специалисты свяжутся с вами в течение нескольких дней для обсуждения деталей и предоставления подробной информации.