You need to enable JavaScript in order to use the AI chatbot tool powered by ChatBot Ապրիլի 24-ին և մայիսի 1-ին Ամերիաբանկի մասնաճյուղերի աշխատանքային ժամանակացույցը - Նորություններ | Ամերիաբանկ
Հարգելի´ հաճախորդներ, տեղեկացնում ենք, որ ս.թ. ապրիլի 24-ին և մայիսի 1-ին Ամերիաբանկի գլխամասային գրասենյակը և մասնաճյուղերը չեն գործելու, բացառությամբ Սայաթ-Նովա մասնաճյուղի (ք. Երևան, Սայաթ-Նովա պողոտա 8 շենք, 47 տարածք), որը մայիսի 1-ին հայտարարված ոչ աշխատանքային օրվա ընթացքում սպասարկում կիրականացնի՝ համաձայն ստանդարտ աշխատանքային ժամանակացույցի։
Տեղեկացնում ենք, որ ս.թ. ապրիլի 24-ին և մայիսի 1-ին Ամերիաբանկի գլխամասային գրասենյակը և մասնաճյուղերը չեն գործելու, բացառությամբ Սայաթ-Նովա մասնաճյուղի (ք. Երևան, Սայաթ-Նովա պողոտա 8 շենք, 47 տարածք), որը մայիսի 1-ին հայտարարված ոչ աշխատանքային օրվա ընթացքում սպասարկում կիրականացնի՝ համաձայն ստանդարտ աշխատանքային ժամանակացույցի։
Ամերիա Օնլայն/Մոբայլ բանկինգ համակարգերը հաճախորդների համար հասանելի կլինեն, սակայն իրականացված գործարքները կմշակվեն և դրանց ընթացք կտրվի հաջորդ աշխատանքային օրերին` 27.04.2020թ-ին և 04.05.2020թ-ին, բացառությամբ ֆիզիկական անձ հաճախորդների ներբանկային փոխանցումների, որոնք կկատարվեն օնլայն ռեժիմով:
Կոնտակտային Կենտրոնը բոլոր օրերին կգործի 24/7 ռեժիմով: 24/7 ռեժիմով կգործի նաև Zangi հավելվածը: «Հեռախոս-Բանկ» ծառայությամբ գործարքները կիրականացվեն 11:00-16:00-ն ընկած ժամանակահատվածում։ Վարկերի մարումները, կոմունալ վճարումները և ֆիզիկական անձանց ներբանկային փոխանցումները կկատարվեն օնլայն ռեժիմով նույն օրը: Մյուս բոլոր գործարքները կմշակվեն և դրանց համապատասխան ընթացք կտրվի հաջորդ աշխատանքային օրերին՝  27.04.2020թ-ին և 04.05.2020թ-ին:
Վարկերի մարումների օրը 24.04.2020թ-ին կամ 01.05.2020թ-ին սահմանված լինելու դեպքում հնարավորություն կունենաք կատարելու վճարումները հաջորդ աշխատանքային օրերին` 27.04.2020թ-ին և 04.05.2020թ-ին:
Նշենք, որ մայիսի 1-ին Սայաթ-Նովա մասնաճյուղի պահատուփերի ծառայությունը հասանելի չի լինելու։ Անհատական պահատուփերի հասցներին և աշխատանքային ժամանակացույցին կարող եք ծանոթանալ այստեղ։

График работы отделений Америабанка 24 апреля и 1 мая - Новости | Америабанк
Сообщаем вам, что в этом году 24 апреля и 1 мая головной офис и филиалы Америабанка работать не будут, за исключением филиала «Саят-Нова» (г. Ереван, проспект Саят-Нова, 8, дом 47), который будет обслуживать в нерабочий день, объявленный в мае. 1. по типовому графику работы.
Для клиентов будут доступны системы Америя Онлайн/Мобайл банкинг, но завершенные транзакции будут обрабатываться и обрабатываться в следующие рабочие дни: 27.04.2020 и 04.05.2020, за исключением внутрибанковских переводов физических лиц, которые будут осуществляться онлайн.
Контакт-центр будет работать круглосуточно без выходных. Приложение Zangi также будет доступно круглосуточно и без выходных. Операции с услугой «Телефон-Банк» будут осуществляться с 11:00 до 16:00. Погашение кредитов, коммунальные платежи и внутрибанковские переводы физических лиц будут производиться онлайн в тот же день. Все остальные транзакции будут обработаны и обработаны соответственно в следующие рабочие дни: 27.04.2020 и 04.05.2020.
Если срок погашения кредита установлен на 24.04.2020 или 01.05.2020, у вас будет возможность произвести платежи в следующие рабочие дни: 27.04.2020 и 04.05.2020.
Следует отметить, что 1 мая услуга сейфовой ячейки филиала «Саят-Нова» будет недоступна. Адреса и время работы индивидуальных шкафчиков вы можете найти здесь.