Արշավին կարող են մասնակցել այն բոլոր իրավաբանական անձինք, որոնք ունեն 80 հազար ՀՀ դրամ կամ ավել միջին զուտ աշխատավարձ ստացող 10 և ավելի գրանցված աշխատակից, և իրենց բոլոր աշխատակիցների աշխատավարձերի վճարումներն իրականացնում են Ամերիաբանկի VISA Classic միջազգային դասի քարտերով:
Այս առաջարկի շրջանակում միջազգային դասի VISA Classic վճարային քարտերը բացվելու են.
- Եթե կազմակերպության աշխատակիցների թիվը 10-49 է, տարեկան սպասարկման վճարը կկազմի 1,000 ՀՀ դրամ:
- Եթե կազմակերպության աշխատակիցների թիվը 50 և ավել է, անվճար:
Առաջարկից օգտվելու հայտերն ընդունվում են ս․թ․ հունիսի 1-ից օգոստոսի 31-ը ներառյալ:
Ընդ որում, Ամերիաբանկի կողմից անակնկալ նվեր կտրամադրվի արշավին մասնակցող այն բոլոր թիմերին, որոնց աշխատակցիների 80%-ն իրենց աշխատավարձը կստանա Ամերիաբանկով:
Հայաստանի 1,000-ից ավելի ընկերությունների 100 հազարից ավելի աշխատակիցներ իրենց աշխատավարձը ստանում են Ամերիաբանկի վճարային քարտերով` օգտվելով վճարումներ կատարելու և գնումներ իրականացնելու հնարավորությունից:
Ամերիաբանկի քարտապանները օգտվում են մի շարք առավելություններից՝
Հարցերի դեպքում խնդրում ենք զանգահարել (010) (012) 561111 հեռախոսահամարներով, այցելել Բանկի մոտակա մասնաճյուղ, ինչպես նաև Ամերիաբանկի պաշտոնական կայք` www.ameriabank.am կամ VISA ընկերության պաշտոնական կայք` cis.visa.com: Բանկի սպասարկման ցանցին, մասնաճյուղերի հասցեներին և աշխատանքային ժամերին կարող եք ծանոթանալ Բանկի պաշտոնական կայքի «Սպասարկման ցանց» բաժնում:
* Եթե քարտապանն իր աշխատավարձն այլևս չի ստանում Բանկի միջոցով, կամ վերջինս որևէ հիմքով աշխատանքից ազատվել է, ապա Բանկն իրավասու է ամբողջությամբ կամ մասնակիորեն դադարեցնել աշխատավարձային նախագծերի ներքո տրամադրված քարտի և մյուս բանկային ծառայությունների հատուկ սակագները և պայմանները և այդ պահից սկսած` կիրառել Բանկում գործող քարտի և մյուս ծառայությունների սակագները և պայմանները կամ տվյալ քարտի, ծառայության կամ քարտապանի համար Բանկի հայեցողությամբ կիրառելի այլ արտոնյալ կամ հատուկ սակագներ: Աշխատանքից ազատված և այլևս Ամերիաբանկի միջոցով աշխատավարձ չստացող աշխատակիցների ցանկը տրամադրվում է գործընկեր կազմակերպության կողմից:

All legal entities that have 10 or more registered employees receiving an average net salary of AMD 80,000 or more and pay the salaries of all their employees with Ameriabank VISA Classic international class cards can participate in the campaign.
As part of this offer, VISA Classic payment cards of the international class will be opened.
- If the number of employees of the organization is 10-49, the annual maintenance fee will be AMD 1,000.
If the number of employees of the organization is 50 or more, free of charge.
Applications to use the offer are accepted on from June 1 to August 31 inclusive.
Moreover, Ameriabank will give a surprise gift to all the teams participating in the campaign, 80% of whose employees will receive their salaries through Ameriabank.
More than 100,000 employees of more than 1,000 companies in Armenia receive their salaries with Ameriabank payment cards, using the opportunity to make payments and make purchases.
Ameriabank cardholders enjoy a number of advantages:
- cashback from purchases made with a payment card at more than 180 commercial points,
- 24/7 provision of information on accounts, cards, transactions and other services,
In case of questions, please call (010) (012) 561111, visit the nearest branch of the Bank, as well as the official website of Ameriabank - www.ameriabank.am or the official website of VISA company - cis.visa.com. You can familiarize yourself with the Bank's service network, branch addresses and working hours in the "Service Network" section of the Bank's official website.
* If the cardholder no longer receives his salary through the Bank, or the latter has been dismissed for any reason, the Bank has the right to completely or partially stop the special tariffs and conditions of the card and other banking services provided under the salary projects and from that moment on apply the card and tariffs and conditions of other services or other preferential or special tariffs applicable at the discretion of the Bank for a given card, service or cardholder. The list of employees who have been dismissed and are no longer receiving salaries through Ameriabank is provided by the partner organization.