Արշավին կարող են մասնակցել այն բոլոր իրավաբանական անձինք, որոնք ունեն 80 հազար ՀՀ դրամ կամ ավել միջին զուտ աշխատավարձ ստացող 10 և ավելի գրանցված աշխատակից, և իրենց բոլոր աշխատակիցների աշխատավարձերի վճարումներն իրականացնում են Ամերիաբանկի VISA Classic միջազգային դասի քարտերով:
Այս առաջարկի շրջանակում միջազգային դասի VISA Classic վճարային քարտերը բացվելու են.
- Եթե կազմակերպության աշխատակիցների թիվը 10-49 է, տարեկան սպասարկման վճարը կկազմի 1,000 ՀՀ դրամ:
- Եթե կազմակերպության աշխատակիցների թիվը 50 և ավել է, անվճար:
Առաջարկից օգտվելու հայտերն ընդունվում են ս․թ․ հունիսի 1-ից օգոստոսի 31-ը ներառյալ:
Ընդ որում, Ամերիաբանկի կողմից անակնկալ նվեր կտրամադրվի արշավին մասնակցող այն բոլոր թիմերին, որոնց աշխատակցիների 80%-ն իրենց աշխատավարձը կստանա Ամերիաբանկով:
Հայաստանի 1,000-ից ավելի ընկերությունների 100 հազարից ավելի աշխատակիցներ իրենց աշխատավարձը ստանում են Ամերիաբանկի վճարային քարտերով` օգտվելով վճարումներ կատարելու և գնումներ իրականացնելու հնարավորությունից:
Ամերիաբանկի քարտապանները օգտվում են մի շարք առավելություններից՝
Հարցերի դեպքում խնդրում ենք զանգահարել (010) (012) 561111 հեռախոսահամարներով, այցելել Բանկի մոտակա մասնաճյուղ, ինչպես նաև Ամերիաբանկի պաշտոնական կայք` www.ameriabank.am կամ VISA ընկերության պաշտոնական կայք` cis.visa.com: Բանկի սպասարկման ցանցին, մասնաճյուղերի հասցեներին և աշխատանքային ժամերին կարող եք ծանոթանալ Բանկի պաշտոնական կայքի «Սպասարկման ցանց» բաժնում:
* Եթե քարտապանն իր աշխատավարձն այլևս չի ստանում Բանկի միջոցով, կամ վերջինս որևէ հիմքով աշխատանքից ազատվել է, ապա Բանկն իրավասու է ամբողջությամբ կամ մասնակիորեն դադարեցնել աշխատավարձային նախագծերի ներքո տրամադրված քարտի և մյուս բանկային ծառայությունների հատուկ սակագները և պայմանները և այդ պահից սկսած` կիրառել Բանկում գործող քարտի և մյուս ծառայությունների սակագները և պայմանները կամ տվյալ քարտի, ծառայության կամ քարտապանի համար Բանկի հայեցողությամբ կիրառելի այլ արտոնյալ կամ հատուկ սակագներ: Աշխատանքից ազատված և այլևս Ամերիաբանկի միջոցով աշխատավարձ չստացող աշխատակիցների ցանկը տրամադրվում է գործընկեր կազմակերպության կողմից:

Америабанк представляет очередное предложение с компанией VISA - Новости | Америабанк
В акции могут принять участие все юридические лица, имеющие 10 и более зарегистрированных сотрудников, получающие среднюю нетто-зарплату 80 000 драмов РА и более и выплачивающие заработную плату всем своим сотрудникам картами международного класса VISA Classic Америабанка.
В рамках данного предложения будут открыты платежные карты VISA Classic международного класса.
• При количестве сотрудников организации от 10 до 49 годовая плата за обслуживание составит 1000 драмов РА.
• При численности работников организации 50 и более – бесплатно.
Заявки на использование предложения принимаются на с 1 июня по 31 августа включительно.
Кроме того, Америабанк сделает подарок-сюрприз всем командам, участвующим в акции, 80% сотрудников которых будут получать заработную плату через Америабанк.
Более 100 000 сотрудников более 1000 компаний Армении получают заработную плату платежными картами Америабанка, используя возможность совершать платежи и совершать покупки.
• подключение и обслуживание бесплатной услуги «Мобильный банк»,
• кэшбэк с покупок по платежной карте в более чем 180 торговых точках,
• круглосуточное предоставление информации по счетам, картам, транзакциям и другим услугам,
В случае возникновения вопросов обращайтесь по телефону (010) (012) 561111, посетите ближайшее отделение Банка, а также официальный сайт Америабанка - www.ameriabank.am или официальный сайт компании VISA - cis.visa.com . С сетью обслуживания Банка, адресами отделений и режимом работы Вы можете ознакомиться в разделе «Сеть обслуживания» на официальном сайте Банка.
* В случае, если владелец карты больше не получает свою заработную плату через Банк, или последний был уволен по каким-либо причинам, Банк имеет право полностью или частично прекратить действие специальных тарифов и условий карты и других банковских услуг, предоставляемых в рамках зарплатных проектов и с этого момента применять карту и тарифы и условия других услуг или другие льготные или специальные тарифы, применимые по усмотрению Банка к данной карте, услуге или держателю карты. Список сотрудников, которые были уволены и больше не получают заработную плату через Америабанк, предоставляется организацией-партнером.