Ամերիաբանկի Օնլայն/Մոբայլ բանկինգ համակարգերից օգտվելու արտոնյալ պայմանները գործելու են մինչև ս.թ. նոյեմբերի 30-ը ներառյալ - Նորություններ | Ամերիաբանկ
21Հկտ
Ամերիաբանկի Օնլայն/Մոբայլ բանկինգ համակարգերից օգտվելու արտոնյալ պայմանները գործելու են մինչև ս.թ. նոյեմբերի 30-ը ներառյալ
Ս.թ. մարտի 13-ից մինչև սեպտեմբերի 30-ը մեր հաճախորդները հնարավորություն ունեին օգտվելու Ամերիաբանկի Օնլայն/Մոբայլ բանկինգ համակարգերից արտոնյալ պայմաններով։
Սիրով տեղեկացնում ենք, որ արտոնյալ պայմանները գործելու են մինչև ս.թ. նոյեմբերի 30-ը ներառյալ՝ հնարավորություն ընձեռելով ձեզ բանկ այցելելու փոխարեն նախըտրություն տալ առցանց ծառայություններին։

Льготные условия использования систем Интернет/Мобильный банкинг Америабанка будут действовать до 30 ноября включительно - Новости | Америабанк
Льготные условия использования систем Интернет/Мобильный банкинг Америабанка будут действовать до 30 ноября включительно
21 окт, 2020 | Все, Объявления | Return|
св. с 13 марта по 30 сентября наши клиенты имели возможность пользоваться системами Интернет/Мобильный банкинг Америабанка на льготных условиях.
Мы рады сообщить вам, что специальные условия будут действовать до этого года. включая 30 ноября, что дает вам возможность предпочесть онлайн-услуги вместо посещения банка.