«Ի՞նչ, որտե՞ղ, ե՞րբ» մրցույթ - Նորություններ | Ամերիաբանկ
Ամերիաբանկը հայտարարում է «Ի՞նչ, որտե՞ղ, ե՞րբ» մրցույթ (այսուհետ՝ Մրցույթ) Facebook.com սոցիալական կայքում (Ֆեյսբուք) գրանցված Բանկի պաշտոնական էջում:
Մրցույթին մասնակցելու համար անհրաժեշտ է Բանկի պաշտոնական էջում տեղադրված Մրցույթի մասին հայտարարության ներքո՝ մեկնաբանությունների դաշտում, ներկայացնել պատասխան հետևյալ 3 հարցերից յուրաքանչյուրի համար.
Ի՞նչ - Այն գտնվում է Երևանում և թվով 9-ն է:
Որտե՞ղ - Երևանի այդ համայնքի ամենաբարձրադիր վայրը գտնվում է ծովի մակարդակից 1370 մետր բարձրության վրա:
Ե՞րբ - Այդ օրը ծնվել է 20-րդ դարի ամերիկյան ամենահայտնի երգիչներից մեկը, ով 1954 թ-ին արժանացել է «Օսկար» մրցանակի:
Մրցույթին մասնակցելու համար տարիքային սահմանափակում չկա:
Մրցույթին մասնակցությունն անվճար է:
Մեկ անձի/օգտատիրոջ կողմից կարող է ներկայացվել միայն մեկ մեկնաբանություն, իսկ մի քանիսը ներկայացնելու դեպքում Մրցույթի համար կդիտարկվի միայն ժամանակագրորեն առաջին ներկայացվածը: Ընդ որում, խմբագրված մեկնաբանությունները հնարավորություն չեն ունենա մասնակցել Մրցույթին:
Կեղծ էջով մեկնաբանություն ներկայացրած մասնակիցները Մրցույթին չեն մասնակցելու:
Մրցույթին ներկայացվող մեկնաբանությունը պետք է պարունակի ներկայացված բոլոր երեք հարցերի ճիշտ պատասխանները:
Մրցույթի մասին հայտարարության դաշտում նշված բոլոր մեկնաբանությունները ֆիլտրվում են, ընդ որում, ստուգվում է յուրաքանչյուր մեկնաբանության համապատասխանությունը Մրցույթի պայմաններին: Մրցույթի պայմաններին չհամապատասխանող, ֆիլտրում չանցած, ինչպես նաև սահմանված ժամկետների խախտմամբ ներկայացված մեկնաբանությունները հնարավորություն չեն ունենա մասնակցելու Մրցույթին:
Մրցույթի պայմաններին համապատասխանող, ֆիլտրումն անցած, ինչպես նաև սահմանված ժամկետների շրջանակներում ներկայացված մեկնաբանություններից հաղթող են ճանաչվելու տրված բոլոր 3 հարցերին 1 մեկնաբանությամբ ճիշտ պատասխան ներկայացրած առաջին 3 մասնակիցները:
Մրցույթին մասնակցելու նպատակով մեկնաբանությունները կարող են ներկայացվել ս.թ. դեկտեմբերի 3-ից՝ Մրցույթի մասին հայտարարության հրապարակման պահից սկսած՝ մինչև ս.թ. դեկտեմբերի 6-ը, ժամը՝ 24:00-ը ներառյալ՝ Բանկի ֆեյսբուքյան էջում տեղադրված Մրցույթի հայտարարության մեկնաբանությունների դաշտում:
Մրցույթի հաղթողների անունները կհրապարակվեն ս.թ. դեկտեմբերի 8-ին (մինչև ժամը 24:00-ը ներառյալ) Բանկի պաշտոնական էջում: Հաղթողները արդյունքների մասին կծանուցվեն Ֆեյսբուքի միջոցով ուղարկված անձնական հաղորդագրությունով:
Մրցույթի արդյունքում հաղթող ճանաչված մասնակիցները կստանան նվեր՝ հեռախոսի լիցքավորիչ (power bank), ինչպես նաև՝ անակնկալ Բանկի կողմից: Մրցանակը ստանալու ժամկետի և վայրի մասին հաղթող ճանաչված մասնակիցները կծանուցվեն Ֆեյսբուքի միջոցով ուղարկված անձնական հաղորդագրությունով:

Конкурс «Что, где, когда?» - Новости | Америабанк
Америабанк объявляет конкурс «Что, где, когда?» (далее – Конкурс) на официальной странице Банка, зарегистрированной в социальной сети Facebook.com (Facebook).
Для участия в конкурсе необходимо отправить ответ на каждый из следующих 3-х вопросов под объявлением о конкурсе, размещенным на официальном сайте Банка в поле для комментариев.
Что - Он находится в Ереване и находится под номером 9.
Где - самое высокое место в этой общине Еревана 1370 метров над уровнем моря.
Когда - В этот день родился один из самых известных американских певцов 20 века, получивший в 1954 году "Оскар".
Возрастных ограничений для участия в конкурсе нет.
Только один комментарий может быть отправлен одним человеком/пользователем, а в случае нескольких представлений, для участия в Конкурсе будет рассматриваться только первое в хронологическом порядке представление. Более того, отредактированные комментарии не будут иметь возможности участвовать в Конкурсе.
Участники, оставившие комментарий с фейковой страницей, не будут участвовать в Конкурсе.
Комментарий, подаваемый на конкурс, должен содержать правильные ответы на все три представленных вопроса.
Все комментарии, упомянутые в поле объявления о конкурсе, фильтруются, проверяется соответствие каждого комментария условиям конкурса. Комментарии, не соответствующие условиям конкурса, не прошедшие фильтрацию, а также поданные с нарушением установленных сроков, не будут иметь возможности участвовать в конкурсе.
Первые 3 участника, давшие правильный ответ на все 3 вопроса с 1 комментарием, будут признаны победителями из комментариев, соответствующих условиям конкурса, прошедших фильтрацию и присланных в указанные сроки.
Для участия в конкурсе комментарии можно отправить на с 3 декабря, с момента публикации Объявления о проведении Конкурса, до 6 декабря в 24:00 включительно в поле для комментариев Объявления о проведении Конкурса, размещенного на странице Банка в Facebook.
Имена победителей конкурса будут опубликованы на 8 декабря (до 24:00 включительно) на официальной странице Банка. Победители будут уведомлены личными сообщениями через Facebook.
По итогам конкурса победители получат подарок: зарядное устройство для телефона (power bank), а также сюрприз от Банка. Победители будут уведомлены о времени и месте получения приза личным сообщением, отправленным через Facebook.