You need to enable JavaScript in order to use the AI chatbot tool powered by ChatBot Մայիսի 1-ին Սայաթ-Նովա մասնաճյուղը չի գործելու - Նորություններ | Ամերիաբանկ
Տեղեկացնում ենք, որ ս.թ. մայիսի 1-ին, պայմանավորված վերանորոգման աշխատանքներ իրականացնելու հանգամանքով, Սայաթ-Նովա մասնաճյուղը չի գործելու: Բանկի մասնաճյուղերում գործարքներ իրականացնելու անհրաժեշտության դեպքում կարող եք այցելել ոչ աշխատանքային օրերին և երկարացված աշխատանքային գրաֆիկով գործող մեր այլ մասնաճյուղեր:
տեղեկացնում ենք, որ ս.թ. մայիսի 1-ին, պայմանավորված վերանորոգման աշխատանքներ իրականացնելու հանգամանքով, Սայաթ-Նովա մասնաճյուղը չի գործելու:
«Երիտասարդական» մ/ճ - հասցե`Իսահակյան 22/8, երկ.-կիր.` 10:30-21:15
«Արշակունյաց» մ/ճ – հասցե` Արշակունյաց 34/3, «Երևան մոլ» առևտրի կենտրոն, 2-րդ հարկ, երկ.-կիր.` 10:30-21:15
«Արշակունյաց պլյուս» մ/ճ – հասցե`Արշակունյաց 34/3, «Երևան մոլ» առևտրի կենտրոն, 1-ին հարկ՝ «Քարֆուր» սուպերմարկետի հարևանությամբ, երկ.-կիր.` 10:30-21:15
«Դալմա» մ/ճ – հասցե` Ծիծեռնակաբերդի խճուղի 3, «Դալմա Գարդեն Մոլ» առևտրի կենտրոն, երկ.-կիր.` 10:30-21:15

1 мая филиал «Саят-Нова» работать не будет
Сообщаем вам, что в этом году 1 мая филиал «Саят-Нова» не будет работать в связи с проведением ремонтных работ. Если вам необходимо провести операции в отделениях банка, вы можете посетить другие наши отделения, работающие в нерабочие дни и с увеличенным рабочим временем.
мы сообщаем вам, что 1 мая филиал «Саят-Нова» не будет работать в связи с проведением ремонтных работ.
Если вам необходимо провести операции в отделениях банка, вы можете посетить другие наши отделения, работающие в нерабочие дни и с увеличенным рабочим временем.
"Еритасардакан" - адрес: Исаакяна 22/8, понедельник-воскресенье: 10:30-21:15
"Аршакуняц" - адрес: Аршакуняц 34/3, ТЦ "Ереван Молл", 2-й этаж, пн-вс: 10:30-21:15
"Аршакуняц Плюс" - адрес: Аршакуняц 34/3, ТЦ "Ереван Молл", 1-й этаж, рядом с супермаркетом "Carrefour", Пн-Вс: 10:30-21:15