You need to enable JavaScript in order to use the AI chatbot tool powered by ChatBot Փոփոխվել են ժամկետային ավանդների պայմանները իրավաբանական անձանց համար - Նորություններ | Ամերիաբանկ
Ուրախությամբ տեղեկացնում ենք, որ «Ժամկետային ավանդների պայմաններ իրավաբանական անձանց համար» փաստաթղթում կատարվել են փոփոխություններ: Բարձրացել են 91 և ավել օր ժամկետով ՀՀ դրամով ժամկետային ավանդների տոկոսադրույքները: Փոփոխություններն ուժի մեջ են մտնելու սույն թվականի օգոստոսի 5-ից և տարածվելու են սույն թվականի օգոստոսի 5-ից երկարաձգվող և նոր կնքվող ավանդների վրա:
Իրավաբանական անձ հաճախորդների` ՀՀ դրամով ժամկետային ավանդների պայմանների տեղեկատվական նոր ամփոփագրերը ներկայացված են ստորև, որտեղ փոփոխություններն ընդգծված են կանաչ գույնով:
ԻՐԱՎԱԲԱՆԱԿԱՆ ԱՆՁԱՆՑ` ՀՀ ԴՐԱՄՈՎ ԺԱՄԿԵՏԱՅԻՆ ԱՎԱՆԴԻ ՏԵՂԵԿԱՏՎԱԿԱՆ ԱՄՓՈՓԱԳԻՐ
Հարցերի դեպքում խնդրում ենք զանգահարել (010) 561111 հեռախոսահամարով կամ այցելել  Բանկի մոտակա մասնաճյուղ: Բանկի սպասարկման ցանցին, մասնաճյուղերի հասցեներին և աշխատանքային ժամերին կարող եք ծանոթանալ Բանկի պաշտոնական կայքի «Սպասարկման ցանց» բաժնում:

Изменены условия срочных вкладов для юридических лиц - Новости | Америабанк
Рады сообщить Вам, что в документ «Условия срочного вклада для юридических лиц» внесены изменения. Процентные ставки по срочным депозитам в драмах РА на срок 91 день и более увеличились. Изменения вступят в силу 5 августа текущего года и будут применяться к новым и продлеваемым депозитам с 5 августа текущего года.
Новые информативные сводки условий срочных вкладов в драмах РА для клиентов юридических лиц представлены ниже, где изменения выделены зеленым цветом.
СПРАВОЧНАЯ ИНФОРМАЦИЯ О СРОЧНОМ ВКЛАДЕ В РА ДЕНЬГИ ДЛЯ ЮРИДИЧЕСКИХ ЛИЦ
В случае возникновения вопросов просим обращаться по телефону (010) 561111 или посетить ближайшее отделение Банка. С сетью обслуживания Банка, адресами отделений и режимом работы Вы можете ознакомиться в разделе «Сеть обслуживания» на официальном сайте Банка.