Ֆիզիկական անձանց բանկային ծառայությունների մատուցման հիմնական պայմանների փոփոխություն - Նորություններ | Ամերիաբանկ
Ֆիզիկական անձանց բանկային ծառայությունների մատուցման հիմնական պայմանների փոփոխություն
Հարգելի´ հաճախորդ, Տեղեկացնում ենք Ձեզ, որ «Ամերիաբանկ» ՓԲԸ ֆիզիկական անձանց բանկային ծառայությունների մատուցման հիմնական պայմաններում կատարվել են փոփոխություններ, որոնք ուժի մեջ կմտնեն 27․08․2021թ.-ից: Փոփոխությունները գործելու են նշված պայմաններին նախատեսված որևէ ընդունելի եղանակով միանալու կամ այդ առնչությամբ Ձեր համաձայնությունը գրավոր հաստատելու հիմքով:
Վերը նշված փաստաթղթի նոր խմբագրությանը կարող եք ծանոթանալ հետևյալ հղմամբ, որտեղ փոփոխությունները նշված են կանաչ գույնով:
Հարցերի դեպքում խնդրում ենք զանգահարել (010) 561111 հեռախոսահամարով, այցելել «Ամերիաբանկ» ՓԲԸ պաշտոնական կայք` www.ameriabank.am, կամ ցանկացած մասնաճյուղ: Բանկի սպասարկման ցանցին, մասնաճյուղերի հասցեներին և աշխատանքային ժամերին կարող եք ծանոթանալ Բանկի պաշտոնական կայքի «Սպասարկման ցանց» բաժնում:

Изменение основных условий предоставления банковских услуг физическим лицам - Новости | Америабанк
Уважаемый клиент, Сообщаем Вам, что ЗАО «Америабанк» внес изменения в основные условия предоставления банковских услуг физическим лицам, которые вступят в силу 27 августа 2021 года. Изменения вступят в силу на основании вашего принятия этих условий любым приемлемым способом или вашего письменного согласия с ними.
Новую редакцию вышеупомянутого документа можно найти по следующей ссылке, где изменения отмечены зеленым цветом.
В случае возникновения вопросов обращайтесь по телефону (010) 561111, посетите официальный сайт ЗАО «Америабанк»: www.ameriabank.am или любой филиал. С сетью обслуживания Банка, адресами отделений и режимом работы Вы можете ознакомиться в разделе «Сеть обслуживания» на официальном сайте Банка.