You need to enable JavaScript in order to use the AI chatbot tool powered by ChatBot Փոփոխվել են ֆիզիկական անձ հաճախորդների լոյալության ծրագրի պայմանները - Նորություններ | Ամերիաբանկ
Տեղեկացնում ենք, որ «ԱՄԵՐԻԱԲԱՆԿ ՓԲԸ» ՖԻԶԻԿԱԿԱՆ ԱՆՁ ՀԱՃԱԽՈՐԴՆԵՐԻ ԼՈՅԱԼՈՒԹՅԱՆ ԾՐԱԳՐԻ ՊԱՅՄԱՆՆԵՐ» (այսուհետ` Պայմաններ) փաստաթուղթը ուժը կորցրած է ճանաչվելու 14/06/2022թ.-ից:
Պայմաններով սահմանված լոյալության միավորների հաշվարկը շարունակելու է կատարվել  մինչև 13/06/2022թ.-ը ներառյալ:
Մինչև նշված ժամանակահատվածը կուտակված լոյալության միավորները կարող եք օգտագործել մինչև 31/12/2022թ.-ը ներառյալ, որից հետո մնացորդները կզրոյացվեն:
Հարցերի դեպքում խնդրում ենք զանգահարել (010) (012) 561111 հեռախոսահամարներով կամ այցելել  Բանկի մոտակա մասնաճյուղ: Բանկի սպասարկման ցանցին, մասնաճյուղերի հասցեներին և աշխատանքային ժամերին կարող եք ծանոթանալ Բանկի պաշտոնական կայքի (www.ameriabank.am ) «Սպասարկման ցանց» բաժնում:

Изменены условия программы лояльности для физических лиц - Новости | Америабанк
Сообщаем Вам, что документ "УСЛОВИЯ ПРОГРАММЫ ЛОЯЛЬНОСТИ ДЛЯ ФИЗИЧЕСКИХ ЛИЦ" ЗАО "АМЕРИАБАНК" (далее - "Условия") будет признан утратившим силу с 14.06.2022.
Начисление баллов лояльности, определенных условиями, будет продолжаться до 06.13.2022 включительно.
Баллы лояльности, накопленные до указанного периода, можно использовать до 31.12.2022 включительно, после чего балансы будут обнулены.
В случае возникновения вопросов просим обращаться по телефону (010) (012) 561111 или посетить ближайшее отделение Банка. С сетью обслуживания Банка, адресами отделений и режимом работы Вы можете ознакомиться в разделе «Сеть обслуживания» на официальном сайте Банка (www.ameriabank.am).