Հայտարարություն տոն օրերի աշխատանքային ժամերի մասին - Նորություններ | Ամերիաբանկ
Հայտնում ենք, որ Ամերիաբանկի մասնաճյուղերը կգործեն սկսած 08.01.2018թ.-ից, բացառությամբ ստորև նշված մասնաճյուղերի, որոնք կգործեն հետևյալ ժամանակացույցով.
• Նորաբաց «Քոչար» մասնաճյուղը (ք. Երևան, Փափազյան 8, «Ռիո Մոլ» առևտրի կենտրոն), որն աշխատելու է իր ամբողջ հզորությամբ
• 30.12.2017թ. ժամը 10:30-21:15,
• 31.12.2017թ. ժամը 10:30-16:00,
• 04.01.2018թ.-ից սկսած` ժամը 10:30-21:15
• «Արշակունյաց» մասնաճյուղը (ք. Երևան, Արշակունյաց պ. 34/3, «Երևան Մոլ» առևտրի կենտրոն, 2-րդ հարկ)`
• 30.12.2017թ. ժամը 10:30-21:15
• 31.12.2017թ. ժամը 10:30-16:00
• 03.01.2018թ. ժամը 13:00-20:00
• «Արշակունյաց պլուս» մասնաճյուղը (ք. Երևան, Արշակունյաց պ. 34/3, «Երևան Մոլ» առևտրի կենտրոն, 1-ին հարկ՝ Քարֆուր հիպերմարկետի հարևանությամբ)`
• «Երիտասարդական» մասնաճյուղը (ք. Երևան, Ա. Իսահակյան 22/8)՝
Նշված օրերին մասնաճյուղերն իրականացնելու են բոլոր տեսակի գործարքները՝ բացառությամբ ՀՀ այլ բանկեր կատարվող և միջազգային փոխանցումների: ՀՀ այլ բանկեր կատարվող և միջազգային փոխանցումների վճարման հանձնարարականներ ընդունելու դեպքում դրանք կիրականացվեն 08.01.2018թ.-ին:
Ամերիա Օնլայն/Մոբայլ բանկինգ համակարգերը
ֆիզիկական անձ հաճախորդների համար հասանելի կլինեն ոչ աշխատանքային օրերին, սակայն 31.12.2017-07.01.2018թթ. ընկած ժամանակահատվածում ավտոմատ հաշվառման ենթակա են հետևյալ գործարքները.
• Ֆիզիկական անձ հաճախորդի Ամերիաբանկում գործող սեփական հաշիվների միջև փոխանցումներ և դրամով, և արտարժույթով` առավելագույնը 50 մլն ՀՀ դրամ կամ համարժեք արտարժույթ գումարով:
• Ֆիզիկական անձ հաճախորդների կողմից Ամերիաբանկի այլ հաճախորդների հաշիվներին փոխանցումներ ՀՀ դրամով` առավելագույնը 20 մլն ՀՀ դրամ գումարով:
• Ֆիզիկական անձ հաճախորդների կողմից արտարժույթի փոխանակում` առավելագույնը 20 մլն ՀՀ դրամ կամ համարժեք արտարժույթ գումարով:
Բոլոր այլ գործարքներին ընթացք կտրվի 08.01.2018թ.-ին` 08.01.2018թ. գործառնական օրով:
Գործարքներն ավտոմատ կհաշվառվեն, եթե պատշաճ լրացված լինեն բոլոր վավերապայմանները, այդ թվում` ստացողի ամբողջական անվանումը և «Նպատակ» դաշտը:
Ամերիա Օնլայն/Մոբայլ բանկինգ համակարգերը իրավաբանական անձանց համար չեն գործելու մինչև 08.01.2018 թ.:
Բանկի Կոնտակտային Կենտրոնը 30.12.2017, 31.12.2017 և 02.01.2018-07.01.2018 ընկած ժամանակահատվածում իրականացնելու է բոլոր տեսակի գործարքները՝ բացառությամբ ՀՀ այլ բանկեր կատարվող և միջազգային փոխանցումների: ՀՀ այլ բանկեր կատարվող և միջազգային փոխանցումների վճարման հանձնարարականներ ընդունելու դեպքում դրանք կիրականացվեն 08.01.2018 թ.-ին:

28 дек, 2017 | Объявления, Все | Return|
Сообщаем, что филиалы Америабанка будут работать с 08.01.2018, за исключением филиалов, указанных ниже, которые будут работать по следующему графику:
Недавно открывшийся филиал "Кочар" (Ереван, Папазяна 8, ТЦ "Рио Молл"), который будет работать на полную мощность
• 30.12.2017 в 10:30-21:15,
• 31.12.2017 в 10:30-16:00,
• С 01.04.2018: 10:30-21:15
Филиал "Аршакуняц" (Ереван, проспект Аршакуняц 34/3, ТЦ "Ереван Молл", 2-й этаж):
• 30.12.2017 с 10:30 до 21:15
• 31.12.2017 с 10:30 до 16:00
• 03.01.2018 с 13:00 до 20:00
Филиал "Аршакуняц Плюс" (Ереван, пр. Аршакуняц 34/3, ТЦ "Ереван Молл", 1-й этаж, рядом с гипермаркетом Carrefour):
Филиал "Юность" (Ереван, А.Исаакяна 22/8):
В указанные дни филиалы будут осуществлять все виды операций, кроме переводов в другие банки РА и международных переводов. В случае принятия платежных поручений на международные переводы в другие банки РА, они будут выполнены 01.08.2018г.
Системы Америя Онлайн/Мобильный банкинг
будет доступен для индивидуальных клиентов в нерабочие дни, но с 31.12.2017 по 01.07.2018 Автоматическому учету в течение периода подлежат следующие операции:
Переводы между собственными счетами клиента-физлица в Америабанке как в драмах РА, так и в иностранной валюте, с максимальной суммой 50 млн драмов РА или эквивалентной суммы в иностранной валюте.
Переводы клиентов-физических лиц на счета других клиентов Америабанка в драмах РА с максимальной суммой 20 млн драмов РА.
Все остальные транзакции будут обработаны 01.08.2018: 01.08.2018. по операционному дню.
Транзакции будут автоматически засчитаны при правильном заполнении всех допустимых условий, включая полное имя получателя и поле «Цель».
Системы Америя Онлайн/Мобильный банкинг для юридических лиц не будут работать до 01.08.2018.
Контакт-центр Банка будет осуществлять все виды операций в период с 30.12.2017, 31.12.2017 и 02.01.2018-07.01.2018, кроме международных и других банков РА. В случае принятия платежных поручений на международные переводы в другие банки РА, они будут выполнены 01.08.2018г.