«Վերնագրի՛ր նկարը» մրցույթ - Նորություններ | Ամերիաբանկ
Մրցույթին մասնակցելու համար անհրաժեշտ է Բանկի`www.facebook.com սոցիալական կայքում (Ֆեյսբուք) գրանցված պաշտոնական էջում տեղադրված Մրցույթի մասին հայտարարության մեկնաբանությունների դաշտում ներկայացնել առաջարկվող նկարի համար վերնագիր:
• մեկնաբանությունը պետք է համապատասխանի հետևյալ պահանջներին.
• Մրցույթին մասնակցելու համար տարիքային սահմանափակում չկա:
• Մրցույթին մասնակցությունն անվճար է:
• մեկ անձի /մեկ օգտատիրոջ/ կողմից կարող է ներկայացվել միայն մեկ մեկնաբանություն/վերնագիր:
• Մրցույթին ներկայացող մեկնաբանությունները չպետք է պարունակեն վիրավորական խոսքեր և արտահայտություններ կամ ունենան ոչ պատշաճ բովանդակություն:
Վերոնշյալ պայմանին չհամապատասխանող մեկնաբանությունները Մրցույթին չեն կարող մասնակցել, իսկ վիրավորական խոսքեր և արտահայտություններ պարունակելու կամ ոչ պատշաճ բովանդակություն ունենալու դեպքում՝ նաև կհեռացվեն:
Խաղարկության պայմանները.
• հրապարակման մեկնաբանությունների դաշտում կատարվող բոլոր մեկնաբանությունները ֆիլտրվում են, ընդ որում, ստուգվում է մեկնաբանության համապատասխանությունը Մրցույթի պայմաններին: Մրցույթի պայմաններին չհամապատասխանող, ֆիլտրումը չանցած, ինչպես նաև սահմանված ժամկետների խախտմամբ ներկայացված մեկնաբանությունները Մրցույթին չեն մասնակցի:
• Մրցույթի պայմաններին համապատասխանող, ֆիլտրումն անցած, ինչպես նաև սահմանված ժամկետների պահպանմամբ ներկայացված մեկնաբանություններից 5-ը ընտրվելու են որպես Մրցույթի արդյունքներով հաղթող մեկնաբանություններ: Ընդ որում, հաղթող են ճանաչվելու ամենաշատ թվով հավանություն (Like) ստացած առաջին 5 մեկնաբանությունների հեղինակները:
• Մրցույթի հաղթողների անունները կհրապարակվեն ս.թ. հոկտեմբերի 11-ին (ժամը 24:00-ը ներառյալ) Բանկի ֆեյսբուքյան պաշտոնական էջում: Հաղթողները արդյունքների մասին կծանուցվեն անձնական հաղորդագրությունով (Messenger):
• Մրցույթին մասնակցելու նպատակով մեկնաբանությունները կարող են ներկայացվել ս.թ. հոկտեմբերի 9-ից՝ (Մրցույթի մասին հայտարարության հրապարակման պահից սկսած) մինչև ս.թ. հոկտեմբերի 11-ը (ժամը՝ 18:00-ն) ներառյալ՝ Բանկի ֆեյսբուքյան էջում տեղադրված Մրցույթի հայտարարության մեկնաբանությունների դաշտում:
Մրցույթի արդյունքում հաղթող ճանաչված մեկնաբանությունները ներկայացրած մասնակիցները կստանան նվեր՝ «HASS-fest» փառատոնի մասնակցության մեկ տոմս՝ նախատեսված երկու անձի համար: Հաղթող մասնակիցները մրցանակը կարող են ստանալ ս.թ. հոկտեմբերի 12-ին և 13-ին Բանկի «Երիտասարդական» մասնաճյուղից, հասցե՝ ք. Երևան, 0009, Ա. Իսահակյան 22/8:

Конкурс «Подбери картинку»
Для участия в конкурсе необходимо указать название предлагаемого изображения в поле для комментариев объявления о конкурсе, размещенного на официальной странице, зарегистрированной в социальной сети Банка www.facebook.com (Facebook).
- комментарий должен соответствовать следующим требованиям:
- Возрастных ограничений для участия в конкурсе нет.
- Участие в конкурсе бесплатное.
- Только один комментарий/заголовок может быть представлен одним человеком/пользователем.
- Комментарии, поданные на конкурс, не должны содержать оскорбительные слова и выражения или иметь недопустимое содержание.
Комментарии, не соответствующие вышеуказанному условию, не могут участвовать в Конкурсе, а если они содержат оскорбительные слова и выражения или имеют недопустимое содержание, они также будут удалены.
Условия розыгрыша:
фильтруются все комментарии, оставленные в поле для комментариев публикации, и проверяется соответствие комментария Условиям Конкурса. Комментарии, не соответствующие условиям конкурса, не прошедшие фильтр, а также поданные с нарушением установленных сроков, не будут участвовать в конкурсе.
По итогам Конкурса 5 комментариев, соответствующих условиям конкурса, прошедших фильтрацию и отправленных в указанные сроки, будут выбраны в качестве победивших комментариев. При этом победителями будут признаны авторы первых 5 комментариев, набравших наибольшее количество лайков.
Имена победителей конкурса будут опубликованы на 11 октября (включая 24:00) на официальной странице Банка в Facebook. О результатах победители будут уведомлены личным сообщением (Messenger).
Для участия в конкурсе комментарии можно отправить на с 9 октября (с момента публикации объявления о проведении тендера) до 11 октября (18:00) включительно в поле для комментариев Объявления о проведении Конкурса, размещенного на странице Банка в Facebook.
По итогам конкурса участники, оставившие комментарии-победители, получат подарок: один билет на участие в фестивале «ХАСС-фест» на двоих. Победившие участники могут получить приз. 12 и 13 октября в отделении Банка «Молодежное» по адресу: г. Ереван, 0009, А. Исакяна 22/8.