You need to enable JavaScript in order to use the AI chatbot tool powered by ChatBot Հայտարարություն վարկերի մարման օրվա ծանուցումների վերաբերյալ - Նորություններ | Ամերիաբանկ
Հայտնում ենք Ձեզ, որ սկսած 05.07.2018 թ-ից Ձեզ կծանուցենք Ձեր վարկ/եր/ի մարման օրվա/օրերի մասին՝ առնվազն դրա նախորդ օրը: Խնդրում ենք նկատի ունենալ, որ Դուք կարող եք ստանալ նշված տեղեկությունը Ձեզ համար նախընտրելի ստորև նշված հաղորդակցման եղանակներից մեկով` այցելելով Բանկի ցանկացած մասնաճյուղ և այդ մասին տեղեկացնելով Բանկին:
Հնարավոր հաղորդակցման եղանակներն են.
• sms հաղորդագրություն
• էլեկտրոնային հաղորդագրություն՝ էլեկտրոնային փոստով կամ ինտերնետ-բանկ համակարգով:
Մինչև Ձեր կողմից վերը նշված հաղորդակցման եղանակներից որևէ մեկի ընտրությունը, Բանկը վերը նշված տեղեկությունների ծանուցումները կշարունակի իրականացնել  սույն ծանուցման եղանակով:

Заявление об уведомлениях о сроках погашения кредита
Сообщаем вам, что начиная с 05.07.2018, мы будем уведомлять вас о дате/днях погашения вашего кредита/ов, по крайней мере, за день до этого. Обращаем Ваше внимание, что Вы можете получить указанную информацию одним из указанных ниже способов связи, предпочитаемых Вами, посетив любое отделение Банка и сообщив об этом Банку.
Возможные способы связи:
- смс сообщение
- электронное сообщение по электронной почте или через систему интернет-банкинга.
До тех пор, пока вы не выберете какой-либо из вышеперечисленных способов связи, Банк будет продолжать осуществлять вышеуказанные информационные сообщения, используя этот способ сообщения.