You need to enable JavaScript in order to use the AI chatbot tool powered by ChatBot Գնանշման հրավեր - Նորություններ | Ամերիաբանկ
ԱՄԵՐԻԱԲԱՆԿ ՓԲԸ-ն հրավիրում է համապատասխան խորհրդատվական կազմակերպություններինª ներկայացնելու իրենց հետաքրքրվածությունը վերոնշյալ ծառայությունների մատուցման համար: Շահագրգիռ կազմակերպությունները պետք է բավարարեն հետևյալ պայմաններին`
• նման աշխատանքների կատարման առնվազն 3 (երեք) տարվա փորձառություն
• գնահատման ծառայությունների իրականացում ՀՀ և/կամ ԼՂՀ տարածքում
• աշխատակազմի առնվազն 3 (երեք) աշխատակից պետք է ունենա համապատասխան որակավորում (պահանջվելու է ներկայացնել վկայականները)
• ցանկալի է ունենալ ՀՀ բանկերի, վարկային կազմակերպությունների, ապահովագրական կազմակերպությունների հետ համագործակցության փորձ (պահանջվելու է ներկայացնել տեղեկանք)
• մասնագիտական պատասխանատվության ապահովագրության առկայություն 50 մլն սահմանաչափով (պահանջվելու է կցել ապահովագրական պայմանագիրը):
Գնանշման մասնակցության հետաքրքրվածություն ցուցաբերած ընկերությունները կարող են ստանալ համապատասխան հարցաշարը՝ ուղարկելով հետաքրքրվածության նամակ tenders@ameriabank.am-ին:
Շահագրգիռ կազմակերպությունները պետք է համապատասխան հարցաշարը լրացված և ընկերության ծառայությունների գնացուցակի հետ կցված ներկայացնեն բանկ՝ մրցույթի երկրորդ փուլին մասնակցելու համար, որի ընթացքում կստուգվեն կազմակերպության կողմից տրամադրված տեղեկատվությունն ու կազմակերպության՝ բանկի կողմից սահմանված պայմաններին համապատասխանելիությունը: ՙԱմերիաբանկ՚ ՓԲԸ պահանջներին առավելագույնս բավարարող մասնակցի(ների) հետ կկնքվի միավորի գնի վրա հիմնված համագործակցության պայմանագիր` բանկի կողմից սահմանված պայմաններով` մեկ տարի ժամկետով:
Ընտրված մասնակցից(ներից) պահանջվելու է, որպեսզի Ամերիաբանկ ՓԲԸ-ում բացվի համապատասխան հաշիվ և/կամ գրավադրվի ավանդ կամ գործող հաշվին չնվազող մնացորդ ունենա 5,000,000 (հինգ միլիոն) դրամ գումարի չափով՝ պայմանագրի գործողության ամբողջ ընթացքում, որը կհանդիսանա սխալ իրականացված գնահատման վնասի փոխհատուցոմ:
Շահագրգիռ կազմակերպությունները լրացուցիչ տեղեկատվություն կարող են ստանալ ստորև ներկայացված հեռախոսահամարներով, աշխատանքային օրերին ժամը` 10:00-17:00-ը:

You need to enable JavaScript in order to use the AI chatbot tool powered by ChatBot Invitation to Quotation - News | Ameriabank
17 Mar, 2018 | Announcements, All | Return|
AMERIABANK CJSC invites relevant consulting organizations to express their interest in providing the above services. Interested organizations must meet the following conditions:
• at least 3 (three) years of experience in performing such works
• implementation of assessment services in the territory of RA and/or NKR
• at least 3 (three) staff members must have appropriate qualifications (certificates will be required)
• it is desirable to have experience of cooperation with RA banks, credit organizations, insurance organizations (a reference will be required)
• availability of professional liability insurance with a limit of 50 million (it will be required to attach the insurance contract).
• Companies interested in participating in the quotation can receive the relevant questionnaire by sending a letter of interest to tenders@ameriabank.am.
Interested organizations should submit the appropriate questionnaire filled in and attached to the price list of the company's services to the bank in order to participate in the second round of the tender, during which the information provided by the organization and the organization's compliance with the conditions set by the bank will be verified. A cooperation agreement based on the unit price will be signed with the participant(s) who meet the requirements of "Ameriabank" CJSC as much as possible, under the conditions set by the bank, for a period of one year.
The selected participant(s) will be required to open an appropriate account at Ameriabank CJSC and/or to pledge a deposit or to have a non-decreasing balance in the current account in the amount of AMD 5,000,000 (five million) during the entire duration of the contract, which will be compensation for the damage of the wrongly executed assessment.
Interested organizations can get additional information on the phone numbers shown below, on working days from 10:00 to 17:00.